.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

צור אפליקציות ייחודיות בדרך קלה

בונה אפליקציות מקטין את זמן פיתוח האפליקציה לרמה חדשה. זה מאפשר למשתמשים לעקוף את תהליך פיתוח האפליקציה הכולל ולהביא רעיון לחיים תוך דקות.

יצירת אפליקציה איכותית כרוכה בשלבים חשובים: מרעיון ל-wireframe, עיצוב ממשק משתמש ועד לניתוח חווית משתמש, בדיקה והשלמה. תהליכים מורכבים אלו אורכים בדרך כלל מספר שבועות. Andromo, עם הממשק האינטואיטיבי שלו, עוזר לפשט חלק מהשלבים. כל אחד בלי לדעת קוד תכנות אחד יכול ליצור כל סוג של אפליקציה לנייד. המפתחים צריכים רק לבחור פונקציות ואת הפורמט הנגיש למשתמש.

הסטטיסטיקה של Simple App Builder

$ M+

גודל שוק עבור תוכנת גרור ושחרר

$ M+

צמיחת שוק משוערת עד 2027

איך המנגנון של יצירה קלה של אפליקציה לנייד? הודות לממשק הגרירה והשחרור, שגדל בפופולריות עם השנים. לפי ReportLinker, $ 790.39 מיליון הוא גודל השוק המוערך של בוני תוכנות גרור ושחרר בשנת 2019. בשנת 2027, מספר זה צפוי להגיע ל-1,128.82 מיליון דולר. הגידול העצום בגודל השוק גם אומר שיש יותר ביקוש לבוני אפליקציות פשוטות בשנים הקרובות. 

הצמיחה הזו של בונה האפליקציות נובעת מהיכולת שלו לחבר את כל התוכן ועדיין לפתח את האפליקציה בקלות רבה. בוני אפליקציות שימושיים לאנשים ללא כישורי פיתוח. מאחר שאינם מקודדים יכולים לבנות במהירות אפליקציות פונקציונליות במלואן, ליישם עיצובים מדהימים ולפרוס אפשרויות מונטיזציה כדי לייצר רווח. Andromo מביאה טכנולוגיית גרירה ושחרור המגובה על ידי Flutter כדי לעזור למשתמשים ליצור יישומים יפים ובעלי ביצועים גבוהים. Andromo גם מביאה תמיכה מלאה למשתמשים מתחילים על ידי מתן גלריה נרחבת של תבניות מוכנות מראש, אפשרויות התאמה אישית גמישות ו-30+ אלמנטים מקוריים. נסה את Andromo היום כדי ליצור אפליקציות פשוטות עבור עסקים ואנשים פרטיים כאחד.

Andromo Easy App Builder מביא יתרונות למשתמשים במספר דרכים

בונה מבוסס רפרוף

חשבו על ידידותיות מרבית למשתמש. השימוש באפליקציה לנייד אמור להיות קל למפתח ולכל מי שרוצה להשתמש בה. Flutter הוא ערכת כלים של ממשק המשתמש של Google המספקת ארכיטקטורת שכבות לבניית אפליקציות על פני פלטפורמות. טכנולוגיה חדשנית זו מושלמת ליצירת יישומים מדהימים ומותאמים אישית עבור טלפונים ניידים, מחשבים שולחניים ואינטרנט. אנדרומו בונה אפליקציות לנייד של floer מאפשר ליוצרים לבנות ממשקים מקוריים במהירות ובגמישות. 

אין צורך ללמוד קידוד

פונקציונליות ענקית

כפלטפורמה חזקה, Andromo עוזרת למשתמשים לבנות אפליקציות פונקציונליות מלאות שעובדות בצורה חלקה. כל קובצי המדיה יכולים לשמור על איכות גבוהה לאחר העלאתם כתוכן בתוך האפליקציה. יתרה מכך, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לבחור מתוך 30+ רכיבי אפליקציה מקוריים כדי לבנות אפליקציה סלולרית נכונה. לדוגמה, משתמשים יכולים לשלב אלמנטים כגון גלריית תמונות, מלאי תמונות של Pixaby בחינם, נגן YouTube, הזנת RSS, נגן אודיו, ספר אלקטרוני כדי ליצור יישומים מעניינים ובעלי תוכן עשיר.

חייב להיות בעל תכונות

תוכניות מחיר גמישות

תהליך ייצור האפליקציות לנייד המסורתי דורש שעות רבות של קידוד. לא רק שזה גוזל זמן, אלא שזה גם עולה מחיר בשמיים. אבל Andromo יכולה להיות אלטרנטיבה מצוינת מכיוון שהפלטפורמה קלה לשימוש וידידותית לתקציב, במיוחד עבור עסקים פרטיים וקטנים.
Andromo מספקת חבילה מלאה ליוצרי אפליקציות במחיר ידידותי לתקציב. ישנן 3 תוכניות תמחור למשתמשים לבחירה מתוך Hobbyist, Pro ו-Ultra. בעוד חבילת Hobbyist מתאימה ביותר למשתמשים שזה עתה התחילו את מסע בניית האפליקציות, Ultra מספקת תכונות נוספות למשתמשים מקצועיים עם אפשרויות הצגת מודעות.

מחיר סביר

אלפי אפליקציות מצליחות

אנדרום יצרנית אפליקציות חוצת פלטפורמות הייתה הסיבה מאחורי אלפי אפליקציות מצליחות ב-Google Play וב-App Store. יוצרי אפליקציות רבים לא יודעים כיצד לקודד או לייצר רווח מאפליקציה בעבר. הודות לפתרון ה-All-in-One של Andromo, היוצרים האלה סוף סוף השיגו את התוצאות הגבוהות וקיבלו רווח עקבי ממקומות שוק. היו יוצרי האפליקציות הבאים ובנו אפליקציות ניידות חזקות שאנשים אוהבים. 

משתמשים מצליחים

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

הרווח כסף בקלות היום עם Andromo

עם Andromo, כל אחד יכול ליצור אפליקציה לנייד ולייצר הכנסה פסיבית ללא ידע מוקדם. הדרך הקלה ביותר להרוויח כסף היא על ידי מכירת אפליקציות ב-Google Play או ב-App Store. מצד שני, אנשים רבים משחררים אפליקציה בחינם ומרוויחים מפרסומות. ישנן אפשרויות מרובות למודעות, כגון מודעות באנר, מודעות מקוריות או מודעות ביניים. המונטיזציה מפושטת כעת, וכל אחד יכול לנהל זאת ללא קשיים.

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

כיצד ליצור כל אפליקציה עם Easy Mobile App Builder?

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

הצעד הראשון של איך לבנות אפליקציה משלך נרשם. Andromo הופך את תהליך ההרשמה לגמיש עם 3 אפשרויות: הרשמה עם חשבון פייסבוק, חשבון גוגל או חשבון דואר אלקטרוני. יוצרים יכולים לבחור כל שיטה בהתאם לנוחות. Andromo גם מבטיח את התהליך ומהיר, ונתוני הלקוחות מאובטחים ב-100%. לאחר מספר דקות, היוצרים מוכנים להתחיל להשתמש בפלטפורמה. 

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

השלב השני של כיצד לבנות אפליקציה ללא קוד הוא בוחר תבנית. יוצרים רבים עשויים להרגיש לא בטוחים ביצירת אפליקציה לנייד בפעם הראשונה בגלל היעדר ידע בעיצוב או ב-UX/UI. אבל עם אנדרומו, זה לא המקרה. הפלטפורמה מספקת למשתמשים גלריית תבניות ענקית עם מספר תבניות מוכנות לשימוש עבור קטגוריות שונות: רוחנית, ספר אלקטרוני, סרט, מוזיקה וכו'. התבניות אלגנטיות, ידידותיות למשתמש ומעשיות ביותר. זה בסופו של דבר יביא לביטחון במשתמשים שירצו צור אפליקציית אנדרואיד באינטרנט

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

מתבניות מוכנות מראש, משתמשים יכולים להשתמש ביצירתיות ולהתחיל להתאים אישית את האפליקציה לנייד. ראשית, משתמשים יכולים לבחור מתוך 30+ אלמנטים מקוריים כדי להפוך את התוכן לייחודי ומעניין יותר. בשלב הבא, תכונת ההתאמה האישית החזקה של Andromo מאפשרת שינויים בצבע, יישור, גודל וכו'. יתרה מכך, כלי הגרירה והשחרור הופך את כל תהליך ההתאמה האישית להרבה יותר קל ומהנה. בהיותו גמיש, Andromo יכול להיות יצרן אפליקציות סרטים, יצרנית אפליקציות אינטראקטיביות לילדים, או יצרנית אפליקציות רינגטונים וכו'. 

טוען תוכן

משתמשים יכולים להעלות סוגי תוכן רבים לממשק האפליקציה. וידאו, תמונה ואודיו הם כמה דוגמאות לאלמנטים של אנדרומו. בנוסף, יצרנית האפליקציות של Andromo easy מבטיחה שכל הקבצים יוצגו יפה ואיכותיים לאחר העלאתם הודות לטכנולוגיית Flutter. משתמשים יכולים למנף את ערך האפליקציה על ידי בחירת התוכן הנכון בתוך האפליקציה והגברת מעורבות הלקוחות.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

אחרי ההבנה איך לבנות אפליקציית אייפד, המשתמשים צריכים למצוא דרכים להגדיר מונטיזציה. משתמשים יכולים לבחור בשיטות המונטיזציה הגמישות של Andromo כגון מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מקוריות. מודעות אלו עוזרות ליוצרים להרוויח כסף באמצעות אפליקציה חינמית ב-Google Play או ב-App Store. 

העלה לחנות האפליקציות

העלאת המוצר הסופי ב-Google Play או ב-App Store לא יכולה להיות קלה יותר עם Andromo, ה יצרן אפליקציות אנדרואיד בחינם. ראשית, משתמשים מקבלים אימייל עם כל המידע הדרוש על האפליקציה החדשה שנוצרה מ-Andromo. שנית, משתמשים יכולים להשתמש במידע הזה כדי להתחיל לשחרר את האפליקציה בשווקים. במהלך תהליך זה, Andromo לא גובה מהמשתמשים תשלום נוסף. 

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

למה ליצור אפליקציה עם בונה אפליקציות אנדרואיד פשוט?

שפר את חווית הלקוח

אפליקציה היא אסטרטגיית שיווק חדשה בהשוואה לגישות מסורתיות כמו חנות לא מקוונת או אתר אינטרנט. לקוחות יכולים לגלול בקלות ברשימת המוצרים ולקבל את החדשות האחרונות, הנחות ועסקאות קידום מכירות באמצעות אפליקציה. הוספת אפליקציה למערכת האקולוגית הקיימת תשפר בסופו של דבר את חווית הלקוח. עם בונה אפליקציות פשוט ללא קוד של Andromo, עסקים יכולים לבנות אפליקציה במחיר נוח מאוד בפעם הראשונה. יצרנית האפליקציות הפשוטות של Andromo מספקת גם מערכת גרירה ושחרור המסייעת למשתמשים לבנות את האפליקציה בקלות. ממשק WYSIWYG גם עוזר למשתמשים לראות את המוצר הסופי מבלי לעבור בין הקצה האחורי לחזית הקצה. Andromo הוא חידוש שמבטל את תהליך ייצור האפליקציות המסורתי.

הקדימו את המתחרים

אפליקציה יכולה לגרום לעסק לבלוט באופן מיידי מהשאר. הסיבה לכך היא שהאפליקציה מביאה שירות ייחודי. כתוצאה מכך, קל יותר להגביר את המעורבות ולבנות נאמנות לקוחות. כמובן שכדי לעשות זאת, אפליקציה לנייד חייבת להיות בעלת תוכן עשיר וביצועים חלקים. ניתן לעשות זאת בצורה נפלאה עם Andromo. למעשה, הפלטפורמה מספקת למשתמשים יותר מ-30 אלמנטים מקוריים. משתמשים יכולים לבנות סוגי תוכן וממשק שונים כל עוד מדובר ברעיון. משתמשים לא צריכים להתחיל מציור ריק. במקום זאת, הדרך הקלה ביותר צור אפליקציה מקורית באינטרנט הוא לבחור מתוך תבנית מוכנה לשימוש. לאחר מכן, המשתמשים יכולים להתחיל לשנות את הצבע, הגופן, הטקסט, הפריסה וכו', בהתאם ליצירתיות והאסטרטגיה של היוצר.

קל לייצר רווחים

יוצרי אפליקציות רבים הם מאסטרים בעיצוב UI/UX ותוכן בתוך האפליקציה ואינם מצליחים לייצר רווח מהאפליקציה. אם היוצרים לא יכולים למצוא דרך להרוויח בר קיימא, סביר מאוד שהעסק ייכשל. הודות ל קל בונה אפליקציות ל-ios , שיטות פרסומות גמישות, זה כבר לא מאבק עבור יוצרי אפליקציות לנייד עם Andromo. משתמשים יכולים לבחור להציג סוגי מודעות שונים. לדוגמה, משתמשים יכולים לעצב מודעות באנר מדהימות המציגות תוכן ממומן. בכל פעם שלקוחות לוחצים על המודעות, ויוצרים יכולים להרוויח עמלה מהצד השלישי.

התכונות הבולטות של Andromo Simple Mobile App Builder

כרטיס לוח מחוונים

כרטיס לוח המחוונים עם ממשק ידידותי למשתמש יעזור למשתמשים ליצור אפליקציה מאפס בקלות. למשתמשים נדרשות מספר דקות בלבד כדי להתחיל להתרגל לאופן שבו הפלטפורמה פועלת לפני התאמה אישית של האפליקציה.

מולטימדיה

משתמשים יכולים לבחור מגוון רחב של סוגי תוכן עבור האפליקציות, כגון אודיו, וידאו, תמונה. סוגי מדיה אלו יעזרו לתוכן בתוך האפליקציה להפוך לייחודי ולהביא יותר ערך ללקוחות.

לוחות מחוונים מרובים

תכונת לוחות מחוונים מרובים מאפשרת למשתמשים ליצור 2 אפליקציות בו זמנית. זה מאוד חוסך זמן ונוח לאנשים שצריכים לנהל מספר אפליקציות.

צרו קשר

באמצעות רכיב הקשר, משתמשים יכולים להוסיף את איש הקשר של העסק לאפליקציה. תכונה זו עוזרת למשתמשי קצה למצוא בקלות את המידע ולהגיע לעסק בפלטפורמות שונות.

עדכון וורדפרס

אפשר למשתמשים להתעדכן בחדשות האחרונות בבלוג באמצעות עדכון וורדפרס. הוספת תכונה זו תגרום לאפליקציה להיראות מקצועית יותר ותגביר את המעורבות.

מודעות ביניים

מודעות ביניים הן אחד מסוגי המודעות הנפוצים ביותר שעסקים רבים משתמשים בהם כדי להשיג רווחים. סוג זה של מודעה יופיע במעבר בין פעילויות האפליקציה, ואנשים יכולים להסיר את המודעות לאחר זמן מסוים.

צור אפליקציה היום באמצעות Andromo Simple Platform

Andromo משנה לחלוטין את אופן יצירת האפליקציה. מעתה ואילך, גם אנשים ללא ניסיון בקידוד יכולים לבנות אפליקציה מאפס. ניתן להשיג זאת הודות למערכת הגרירה והשחרור של הפלטפורמה החזקה, תבניות מעשיות מוכנות לשימוש, אפשרויות התאמה אישית גמישות ואפשרויות מונטיזציה שונות. נסה את Andromo היום ובנה הכנסה פסיבית עם אפליקציות לנייד.

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.