.

ראש השנה מגיע!

טלפונים עם צילומי מסך של ספר אלקטרוני

צור אפליקציית ידע באמצעות Andromo

"ידע הוא כוח." זה פתגם ישן. אבל בהקשבה למדענים מודרניים הרואים בידע את הנפט החדש של המאה ה-21, חשיבותו עולה פעמים רבות.

בנוסף לדעת את חשיבות הידע, אנשים נהנים גם מהנוחות של טלפונים ניידים. יותר משתמשים פונים לאפליקציות ידע כדי להתעדכן באקטואליה, כדי לדעת יותר על נושא מסוים שבו הם מתעניינים ולהתכונן לעבודות בימים אלה. אין פלא מדוע חברות ומפתחים רבים בוחרים לייצר אפליקציות ידע.

הפלטפורמה ללא קוד של Andromo מאפשרת תהליך הפיכת אפליקציית ידע לחלקה. לא רק זה, גם מפתחים יכולים להרוויח הכנסה צדדית על ידי פרסום מודעות באפליקציות.

סוגי אפליקציות ידע שניתן ליצור באמצעות Andromo

להלן כמה מקטגוריות האפליקציות הפופולריות ביותר בקרב משתמשי פלטפורמת Andromo:

יישום ויקיפדיה

יצרנית יישומי ויקיפדיה של אנדרומו מביאה את כל עולם הידע לקצות אצבעותיו של המשתמש. אוהבי קריאה צוללים במורדות הארנבים של ויקיפדיה ומבלים שעות באפליקציות מסוג זה בחיפוש אחר ידע.

אפליקציית מתכונים

זה פתרון טוב לאנשים שלא אוהבים לנהל יומני מתכונים. באמצעות בונה אפליקציות המתכונים הזה, הוסף מתכונים במהירות ובקלות. ייבוא ​​מתכונים מאתרים. בנוסף, משתמשים יכולים גם לשתף את המתכונים האהובים עליהם.

אפליקציות חדשות

אפליקציות חדשות מאפשרות לאנשים להתעדכן בעולם. לפני זמן מה, כולם הסתמכו על עיתונים מסורתיים מבוססי נייר. אבל בשל התפתחות הטכנולוגיה, אנשים יכולים לגשת להתרחשויות הנוכחיות דרך טלפונים ניידים.

אפליקציית ספר אלקטרוני

ספרים הם אחת משיטות הלמידה המסורתיות יותר. ובשילוב עם הכוח של מחשבים, הם לובשים את הצורה הנוחה של ספרים אלקטרוניים. קנה, הורד וקרא. זה קורה עם אפליקציות שנוצרו עם יצרנית האפליקציות של eBook של Andromo. אין צורך לסחוב ספרים כבדים מעתה ואילך.

יישום מגזין

משמירה על קשר עם המשפיעים המובילים ועד לקבלת טיפים על אורח חיים טוב יותר, אנשים קוראים מגזינים מסיבות רבות. מגזינים מותאמים במיוחד לקהל מסוים, כיתה או קבוצת גיל מסוימת. נסה היום עם יצרנית יישומי המגזין של Andromo.

אפליקציות מומלצות שנבנו עם Andromo

ככל שיותר ויותר משתמשים רוצים לצרוך ידע, מפתחים פונים ל-Andromo ליצירת אפליקציות כאלה. להלן שתי אפליקציות מוצגות שנבנו באמצעות פלטפורמה זו:

וויג'סטי קרואטיה

וויג'סטי קרואטיה

אפליקציה זו נבנתה באמצעות יצרנית אפליקציות החדשות של Andromo, ומעניקה גישה קלה לקריאת מקורות החדשות הפופולריים ביותר מקרואטיה במכשירי אנדרואיד. יש לו עיצוב פשוט עם גלילה והחלקה קלה לחוויית קריאה מרגשת. כמה מהערוצים הפופולריים המופיעים הם Index, 24sata, Vecernji ו-Yahoo.

Knowledge Apps Statistic 2021: ויקיפדיה

+
דֵרוּג
667 0 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות Andromo עבור אפליקציות ידע

בונה אפליקציות הידע של Andromo מציע מספר תכונות תוך יצירת אפליקציות ידע. הנה כמה מהם:

נגן YouTube

הביקוש למדיה אינטראקטיבית גובר. כדי לענות על הדרישה הזו, יצרנית האקטואליה של Andromo ו-gk מציעה תכונות המאפשרות למפתחים להזרים סרטוני YouTube באפליקציה.

ספר אלקטרוני

צור את קורא הספרים האלקטרוניים לפי הדרישות. תכונה זו מאפשרת גם העלאת ספרים בפורמט epub.

לחץ על הודעות

יצרנית אפליקציות הידע הזו מאפשרת הוספת חלונות קופצים כדי לוודא שהמשתמשים לא יחמיצו שום דבר חשוב!

עדכון וורדפרס ועדכון RSS

מחפשים דרכים ליצור אפליקציה למודעות כללית או אקטואליה? השתמש בתכונות הזנת וורדפרס ו-RSS המאפשרות שליפת תוכן מאתרים אחרים והצגתו באפליקציה.

PDF

תכונה זו מאפשרת גם אפשרות הורדה בכמות גדולה.

קישור פעולה

הוסף לחצני גישה מהירה, כגון קישור, מיקום, טלפון, דואר אלקטרוני. משתמשים יכולים גם לשתף את המידע המועדף עליהם באמצעות כפתור השיתוף החברתי.

להרוויח כסף על ידי בניית אפליקציות למודעות כללית

אפליקציות לנייד מקלות מאוד על גישה למידע עבור אנשים. בלחיצת כפתור הם יכולים לקרוא על אקטואליה, מתכונים אהובים ועוד. ולאפליקציות האלה יש משתמשים חוזרים.

עם הפלטפורמה הנכונה, ניתן להפוך את האפליקציות הללו לזרם הכנסה הגון. לדוגמה, Andromo מאפשרת למפתחים להרוויח כסף על אפליקציות באמצעות הורדות פרימיום או מיקומי מודעות.

סמארטפון עם אפליקציית חינוך על המסך

היתרונות של Andromo App Builder

משתמש ב פלטפורמת Andromo לאפליקציות לנייד, משתמשים יכולים לבנות אפליקציות ידע במהירות ובקלות. בואו נחקור כמה סיבות מדוע מפתחים צריכים להשתמש בו:

מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך

נבנה מתוך מחשבה על הצלחת המפתחים

לפני כמה שנים, בניית אפליקציות דרשה עשרות שורות של קודים וצוות ענק של מומחי טכנולוגיה. עם זאת, מפתחים יכולים כעת ליצור אפליקציות עם Andromo מבלי לכתוב שורת קוד אחת מכיוון שהפלטפורמה קלה לשימוש.

מגובה על ידי Google Flutter

Andromo קל, מהיר ומספק חווית משתמש מקורית של אפליקציה. זה בגלל שהוא נבנה באמצעות Flutter. בגיבוי של Google, Flutter היא מסגרת ממשק משתמש ניידת פופולרית בקרב מפתחים, ארגונים, יזמים ויוצרים כאחד. חלק מהמשתמשים שלה הם עליבאבא, Airbnb, Uber, eBay וכמובן גוגל.

מחשב נייד עם לוגו Google Flutter בקרבתו
לוגו שונים של פלטפורמות מונטיזציה

תכונות מונטיזציה מתקדמות

הפוך רעיון לאפליקציה להכנסה צדדית. תכונות מונטיזציה כמו מודעות ביניים מאפשרות למפתחים להרוויח כסף בזמן שהם עושים את מה שהם אוהבים. יוצרים יכולים לתת תוכן בחינם ולהרוויח כסף באמצעות מודעות. זוהי שיטה נפוצה להרוויח כסף בשימוש בימינו.

מספק ניתוח יישומים

לא לדעת איך האפליקציה מתפקדת זה כמו לצלם בחושך. מפתח או בעל אפליקציה חייבים לדעת מה קורה עם המדדים. Andromo נותנת ניתוח אפליקציות שמצלם, מנתח ומספק תובנות ומדדים משמעותיים מהשימוש באפליקציה. זה משפר את חווית המשתמש ומייצר יותר החזר על השקעה לבעלי אפליקציות.

מספק ניתוח אפליקציות

טכנולוגיית האפליקציה משחררת את הכוח האמיתי של הידע

"ידע הוא כוח." כולם שמעו את הביטוי בשלב מסוים בחיים. אבל הכוח האמיתי שלה מתגלה ככל שהעידן הדיגיטלי גדל.

כ-13% מכל האפליקציות של חנות Play כוללות אפליקציות ידע שונות, כולל אפליקציות חדשות ומגזינים, אפליקציות טריוויה ואפליקציות ספרים ועיון. על ידי התבוננות בסטטיסטיקה, אפשר לדעת שאם אנשים לא משחקים, הם צורכים ידע. ועם הזמן הביקוש הזה הולך וגדל.

הטבע האנושי צריך לשחק תפקיד גדול בכך. לבני אדם יש נטייה למצוא דברים חדשים, לחקור נתיבים חדשים וללמוד עובדות חדשות. בעזרת אפליקציית gk לא מקוונת, זה קל מתמיד. משתמשים יכולים לשלוף את הטלפונים הניידים שלהם, להתקין אפליקציה ולהתחיל ללמוד מה שהם רוצים. קל כמו זה.

תסתכל מסביב. ותגלו שהחברות המובילות כמו פייסבוק וגוגל מבוססות לחלוטין על נתונים. בעקבות החברות הללו, חברות ואנשים נוספים משקיעים זמן ומאמץ בבניית אפליקציות gk.

אפליקציות בולטות

להלן מספר דוגמאות ליישומים אלה:

YouTube

למה לא להתחיל עם מעצמת הידע, YouTube, עצמה? להפתעתם הרבה של אנשים, אתר הזרמת הווידאו הזה נמצא בבעלות גוגל. משתמשים יכולים למצוא מידע כמעט על כל נושא בחוץ, כולל מדע, אומנויות הבמה, הדרכות איפור, טבע וכו'. פלטפורמה זו מאפשרת ליוצרים להרוויח כסף באמצעות מונטיזציה של מודעות. אם הצופים רוצים, הם יכולים לעצור את המודעות על ידי הרשמה לגרסה בתשלום של YouTube.

אמזון קינדל

לפני כמה עשורים, קריאה מתוך ספרים מבוססי נייר הייתה שיטת הלמידה המסורתית ביותר. אבל עם הופעת הספרים האלקטרוניים, כל השוק השתנה. כעת, עם קוראים כמו אמזון קינדל, משתמשים יכולים לקרוא מדריכי עיון, ספרי הדרכה ועוד - כל זאת מבלי לשאת איתם ספרים מגושמים!

Coursera

פלטפורמה זו קרובה יותר למערכות למידה מסורתיות במובן זה שהיא כמו בית ספר. יחד עם זאת, הוא מאפשר למשתמשים את הגמישות לקחת שיעורים בהתאם ללוח הזמנים שלהם. מתמטיקה, מדע וטכנולוגיה הם כמה נושאים שמשתמשים יכולים ללמוד ב-Coursera. בסיום כל קורס המשתמש מקבל תעודת סיום.

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא
טלפון נייד עם אפליקציית חינוך

טכניקות מונטיזציה

לאפליקציות אלו יש סבירות גבוהה שמשתמשים ישקיעו בהן יותר זמן. זה הופך אותם למתמודדים טובים על מיקומי מודעות. אם מפתח לא רוצה מיקומי מודעות, הוא יכול להרוויח כסף מתוכן סגור, רכישות בתוך האפליקציה או הורדות פרימיום.

כיצד ליצור אפליקציית ידע באמצעות Andromo: מדריך שלב אחר שלב

Andromo מציעה שיטה מהירה ונטולת טרחה לבניית אפליקציות של gk. פשוט בצע את השלבים הבאים:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

Hobbyist, Pro ו-Ultra הן שלוש אפשרויות המנוי של Andromo. כל אחד מהם שונה מבחינת דרישות המשתמשים. בחרו אחד מהם, הזינו כמה פרטים פשוטים והתחילו לבנות.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

תבניות מוכנות מראש נועדו להפוך תהליכי בניית אפליקציות למהירים. מצא תבניות אלו בנושאים שונים בסעיף התחלה קלה. בחר אפשרות מתאימה והתחל לערוך אותה. לחלופין, ניתן להתחיל פרויקט חדש מאפס על ידי לחיצה על כפתור צור פרויקט חדש.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

לאחר שהיזם יצר פרויקט, יוצג סיור של הקבלן. צפה בו או דלג עליו לפי המועדף. בחר מתוך מגוון רחב של תכונות וסגנונות. פולני פרטים קטנים כמו גופנים או צבעים כדי לייצג אישיות ייחודית של המותג. תכונות אלו מאפשרות הוספת מגע אישי לאפליקציה.

טוען תוכן

יש לך ספרים אלקטרוניים, מתכונים, תמונות, סרטונים וכו'? העלה אותו לאפליקציה בשלב זה. כל זה קורה בלחיצה אחת בלבד. שים לב שאף אחד מהשלבים האלה לא דורש שורת קוד אחת. מצא אפשרויות ידידותיות למשתמש כדי להאיץ את התהליך, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

צעד חשוב למפתחים שרוצים להרוויח כסף! הגדר מונטיזציה לאחר העלאת התוכן. ישנם סוגים שונים של מודעות, כגון מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מותאמות לבחירה. בניגוד לכמה בונים אחרים, Andromo מאפשר למפתחים להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך אותם ליעילים יותר.

העלה לחנות האפליקציות

שלח את האפליקציה שלך ל-App Store והתקרב צעד אחד יותר לבניית קהל ולהרוויח הכנסות.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

צור אפליקציית ידע עם Andromo!

אפליקציות ידע, בין שאר הטכנולוגיות, מזינות את המוח האנושי בימינו. ככל שיותר אנשים מבינים את חשיבות הידע, האפליקציות הללו רואות עלייה בבסיס המשתמשים שלהן. ומפתחים נוספים יוצרים אפליקציות מסוג זה כדי לענות על הביקוש של השוק.

גרירה ושחרור של אנדרומו יצרן אפליקציות לנייד builder מאפשר למשתמשים לבנות אפליקציות במהירות - מבלי לכתוב שורת קוד אחת! זה קל כמו 1, 2, 3!

יש לי רעיון? הפוך אותו לזרם הכנסה פסיבי היום!

נסה את Andromo והכנת אפליקציית ידע עוד היום!

שולחנות עבודה של ספר אלקטרוני

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.