.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

צור אפליקציה מקורית לנייד

בוני אפליקציות מקוריות לאפשר בניית אפליקציות עבור מערכות הפעלה מסוימות לנייד. מכיוון שאפליקציות ניידות אלו יכולות לגשת לכל הפונקציונליות של מכשיר, הן מציעות את הביצועים הטובים ביותר האפשריים.

Andromo מאפשרת למפתחים לבנות במהירות אפליקציות מקוריות לנייד עבור iOS ו-Android כאחד. הפלטפורמה היא בונה אפליקציות ללא קוד, היא מאפשרת ליצור אפליקציות לנייד שמתהדרות בביצועים, אמינות והגנה על נתונים מעולים. בנוסף, הוא מציע אפשרויות מונטיזציה שונות, כגון תוכן ממומן או מיקומי מודעות, כך שמפתחים יכולים להרוויח הכנסה צדדית.

היתרונות של Andromo Native Mobile App Builder

של אנדרומו ללא קוד בונה אפליקציות מקורי מציע מספר יתרונות למפתחים. הנה כמה מהם:

מחיר סביר

מכיוון שפיתוח מקורי דורש אפליקציה נפרדת לנייד עבור כל פלטפורמה, המחיר הוא דאגה עצומה עבור מפתחים. עם זאת, הנייד של אנדרומו בונה יישומים מציע דרך חסכונית אך איכותית לבנות אפליקציות מקוריות. הוא מציע שלושה אפשרויות מנוי - Hobbyist, Pro ו-Ultra. לכל האפשרויות יש תכונות, יכולות ותמחור ברורים כך שכל מפתח יכול למצוא פתרון לבעיות שלו.

מחיר סביר

קל לשימוש

מכיוון שזהו בונה גרירה ושחרור, אפשר לבנות אפליקציות אנדרואיד בְּקַלוּת. עם לוח המחוונים המינימלי והממשק האינטואיטיבי שלו, מפתחים מוסמכים לבנות אפליקציות תוך דקות. תהנה מחוויית WYSIWYG ובדוק את תוצאת האפליקציה הסופית ישירות בתוך הבונה. לא צריך עוד להסתכל מסביב לבדיקת תוכנות!

מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך

גרסת ניסיון חינם זמינה

נסה זאת לפני שאתה מתחייב למנוי! אין מה למהר. המפתח יקבל גישה ללוח המחוונים, לממשק, לתכונות ולתהליך בניית האפליקציה. כל הדברים האלה יתנו מושג כמה נפלא לבנות אפליקציות באמצעות Andromo!

מחשב נייד וטלפון עם 3 אפליקציות בחינם

משתמשים מצליחים

משתמשים רבים יצרו סיפורי הצלחה באמצעות Andromo. אז אתה יכול! דף ההמלצות מלא בסיפורים מעוררי השראה. לדוגמה, לאפליקציות של Younes & Sarra הממוקמות במרוקו יש יותר מ-100 התקנות. אפליקציות אלה מרוויחות בסביבות 000 $ לחודש, וזה מקור ההכנסה העיקרי למשפחתם. ואז יש את סורין, שמשתמש באנדרומו כדי לפרנס את משפחתו. לאפליקציות שלו יש יותר מ-2000 התקנות, והוא לא מאט בזמן הקרוב!

משתמשים מצליחים

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

צור אפליקציה מקורית והתחל להרוויח כסף

אפליקציות מקוריות עדיין שולטות בשוק בגלל הביצועים, אבטחת הנתונים והאמינות שלהן.

לכן יש ביקוש עצום לאפליקציות שנוצרו על ידי יצרני יישומים בחינם עבור פלטפורמות מקוריות. מפתחים יכולים ליצור אפליקציות מקוריות לעסקים אחרים ולהרוויח כסף. לחלופין, תמיד קיימת האפשרות להרוויח כסף באמצעות תוכן סגור או מיקומי מודעות.

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

כיצד ליצור אפליקציה מקורית עם Andromo

אנדרואיד ו יוצר אפליקציית iOS הופך את תהליך בניית האפליקציות לחלק. בין אם אתם מחפשים דרכים לעשות זאת צור אפליקציית רפרוף משלך או אפליקציה לפלטפורמה מקורית אחרת, פשוט בצע את השלבים הבאים:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

התחל עם הרשמה, שהיא לגמרי בחינם. המשתמשים אינם נדרשים להזין כרטיס אשראי, המהווה חסם עבור רבים. תהנה מגישה לכל התכונות למשך 14 ימים - לגמרי בחינם!

קח את האנדרואיד יוצר אפליקציית טאבלט לסיבוב ולראות איך זה יוצר אפליקציות אמינות. לאנדרומו יש שלוש אפשרויות מנוי; תחביב, פרו ואולטרה. בחרו את זה לפי הדרישות והתחילו לבנות.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

בחר תבנית אפליקציה לטלפון בסעיף התחלה קלה. המדור מציע תבניות רבות לתעשיות שונות, אז השתמשו בהן וצרו אפליקציות יפות ושימושיות. של אנדרומו יצרנית אפליקציות מקומית הוא מהיר במיוחד, כך שהאפליקציה תיבנה תוך דקות ספורות. רוצים לבנות פרויקט מאפס במקום? התחל על ידי לחיצה על כפתור צור פרויקט חדש.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

פיתוח אפליקציות מקוריות מאפשר לאפליקציות את זה יורשים את ממשקי מערכת ההפעלה של המכשירים שלהם, מה שגורם להם להיראות ולהרגיש כמו חלק משולב מהמכשיר. Andromo תומך באיכות זו על ידי מתן א מגוון רחב של תכונות וסגנונות. השתמש בהם ובנה כמעט כל סוג של פונקציונליות עבור אפליקציה. זה קטע חשוב, אז הקדישו כאן זמן.

טוען תוכן

לאחר התאמה אישית של האפליקציה, טען תוכן. זֶה יצרן אפליקציות מקוריות בחינם יש אפשרויות רבות שמאיצות את התהליך, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת. אז העלו תמונות, קבצי אודיו וכו', לפי הצורך לבניית אפליקציה ייחודית. תמונה אחת יכולה ליצור או לשבור את כל המראה של האפליקציה, אז בחרו תמונות בחוכמה.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

הגיע הזמן להתחיל להרוויח כסף! מיד לאחר העלאת התוכן, הגדר מונטיזציה. Andromo מציעה אפשרויות שונות למיקום מודעות, כמו מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מותאמות שמכניסות למפתחים שליטה על הכסף שלהם. בניגוד לכמה בונים אחרים, פלטפורמת בניית האפליקציות של Andromo מאפשרת למפתחים להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך אותם ליעילים יותר.

העלה לחנות האפליקציות

שלח את האפליקציה לחנויות האפליקציות המועדפות, כמו חנות Google Play. מכיוון שהאפליקציה מיועדת לפלטפורמה מסוימת, יהיו לה ביצועים ואמינות גבוהים יותר מאפליקציות חוצות פלטפורמות.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

אפליקציות מקוריות לנייד הן הבחירה הפופולרית ביותר בקרב מפתחים

כיום, ישנם כ-24.5 מיליון מפתחי תוכנה ברחבי העולם. מתוך 24.5 מיליון אלה, בערך 67% משתמשים בכלים מקוריים לבניית יישומים ניידים. אם מסתכלים על חנות אפליקציות לנייד מסוימת, יש מגמה דומה. לדוגמה, חנות האפליקציות של אפל מכילה יותר מ-2.1 מיליון אפליקציות iOS, 1 מיליון מהן מקוריות לאייפד.

אבל מדוע פיתוח אפליקציות מקוריות הוא תהליך בניית האפליקציה לנייד הפופולרי ביותר בקרב מפתחים? בתור התחלה, הוא יוצר אפליקציות הבנויות למערכת הפעלה אחת בלבד. זה מאפשר לאפליקציות לנצל את מלוא המשאבים של אותה פלטפורמה ניידת מסוימת, מה שמביא לביצועים הטובים ביותר. לאחר מכן, אפליקציות ניידות אלו מציעות הגנה אמינה על נתונים, מה שמהווה דאגה גדולה עבור המשתמשים. לבסוף, יש פחות באגים במהלך תהליך הפיתוח, וזו הקלה עבור מפתחים!

מפתחים נוספים מעדיפים אפליקציות מקוריות על פני אפליקציות חוצות פלטפורמות

ישנם כ-25 מיליון מפתחי אפליקציות בעולם. וכ-67 אחוז מכל המפתחים האלה משתמשים בכלים מקוריים לבניית אפליקציות לנייד. אם מתחילים לחפור עמוק בסטטיסטיקה, יש יותר נתונים זמינים לטובת אפליקציות מובייל מקוריות. לדוגמה, חנות האפליקציות של אפל מכילה יותר מ-2.1 מיליון אפליקציות iOS, 1 מיליון מהן מקוריות לאייפד.

אבל למה יש כל כך הרבה אהבה לשיטת פיתוח האפליקציה לנייד הזו? לשם כך, יש צורך להסתכל על היסודות של פיתוח אפליקציות. בוני אפליקציות מקוריות בחינם לאפשר בניית אפליקציות לנייד עבור מערכות הפעלה ספציפיות לנייד. זה מבטיח את ביצועי האפליקציה הטובים ביותר, מה שלא אפשרי עם אפליקציות היברידיות לנייד. אפליקציות היברידיות ניגשים לחומרה דרך גשר שלעתים קרובות מאט את הפיתוח ויכול להסתכם בחוויית משתמש מתסכלת.

לאחר מכן, יש חששות לפרטיות הנתונים. אפליקציות מקוריות נוטות להיות מאובטחות יותר בכל הנוגע לנתונים. למרות ששיטת הפיתוח הזו יכולה להיות איטית מכיוון שמפתח יוצר אפליקציה נפרדת לנייד עבור כל פלטפורמה, יש פחות באגים במהלך הפיתוח. ויש עוד חדשות טובות למפתחים מכיוון ששיטת הפיתוח האיטית הזו ומעט בעיות באגים נפתרות גם אם משתמשים בפלטפורמה ללא קוד כמו Andromo.

אלו היו כמה סיבות מדוע אפליקציות מקוריות לנייד ו-Andromo הן בחירה טובה. כעת, בואו נסתכל על כמה אפליקציות בולטות שנוצרו באמצעות טכנולוגיית אפליקציות מקוריות לנייד.

אפליקציות מקוריות בולטות

חלק עיקרי מכל חנויות האפליקציות לנייד מלא באפליקציות שנבנו באמצעות כלים מקוריים. להלן 3 שמות גדולים ביניהם:

מזומנים App

Java משמש לפיתוח אפליקציות סלולריות לאנדרואיד. ואפליקציית Cash היא בין רשימות האפליקציות הנייד המובילות שנבנו באמצעות Java. הגמישות של השפה בין מכשירים ותכונות אבטחה מהקופסה הן כמה סיבות לכך שהפלטפורמה משתמשת ב-Java. ידוע בעבר בשם Square Cash, זהו שירות תשלום נייד המאפשר למשתמשים להעביר כסף במהירות ובקלות אחד לשני.

רפוי

Slack הוא כלי מועיל שנועד להביא את כל התקשורת למקום אחד. ו- Swift היא השפה שמניעה אותה בערימה הטכנית שלה, כך שמשתמשים יכולים לבצע יותר עבודה באמצעות תקשורת ושיתוף פעולה טובים יותר.

לינקדין

לינקדאין נהנית גם מאפליקציה לנייד הבנויה באמצעות Swift. הפלטפורמה היא דבר לא מובן מאליו לאנשי מקצוע עסקיים והייתה מתקשה להפעיל את הפעילות שלה אלמלא טכנולוגיית אפליקציות מקוריות לנייד.

אפליקציות מקוריות הן דרך מצוינת להרוויח הכנסה צדדית

אפליקציות מקוריות קיימות כבר שנים, ועדיין יש ביקוש גבוה. כך שמפתחים יכולים לבנות את האפליקציות לנייד לעסקים שמחפשים אפליקציות חזקות ואמינות. לחלופין, ישנה אפשרות ליצור זרם הכנסה על ידי הפעלת אפליקציות משלך. לצורך מונטיזציה, מפתחים יכולים למכור תוכן סגור למשתמשי אפליקציה או לפרסם מודעות.

תכונות Andromo עבור אפליקציות מקוריות

בונה האפליקציות של Andromo מציע מספר תכונות. הנה כמה מהם:

יצירת תוכן

מראה ותחושה מקוריים הם חלק חשוב באפליקציות מקוריות. הפוך את האפליקציות ליותר אינטואיטיביות ואטרקטיביות על ידי העלאת תמונות, ספרים אלקטרוניים וקובצי אודיו או הפעלת סרטוני YouTube.

יצירת בלוג

תן למשתמשים לקרוא דברים מקוונים באזור הנוחות שלהם. משוך נתונים באמצעות עדכון וורדפרס והצג אותם באפליקציה.

צרו קשר

תן למשתמשים דרך לנווט למשאבים שונים באמצעות קישור אינטרנט, קישור מיקום או קישור שיחה.

מודעות מקוריות

הצב סוגים שונים של מודעות בין חלקי תוכן שמגבירים בצורה מקסימלית את הצורה והתחושה של התוכן עצמו ומרוויחים כסף למפתח.

קישור פעולה

הוסף לחצני גישה מהירה, כגון קישור, מיקום, טלפון, דואר אלקטרוני.

לחץ על הודעות

הודע למשתמשים כדי שלא יפספסו שום דבר חשוב.

צור אפליקציה מקורית משתמש ב-Andromo עכשיו!

טכנולוגיה מקורית היא שיטת הפיתוח הפופולרית ביותר של אפליקציות לנייד במשך שנים. זה עדיין אהוב על מפתחים בגלל הביצועים הגבוהים, האמינות ויתרונות הפרטיות שלו.

מפתחים יכולים ליצור אפליקציות מקוריות באמצעות Andromo מבלי לכתוב שום קוד. ה גרור ושחרר אפליקציה Builder כל כך קל לשימוש שזה לוקח רק כמה דקות ליצור אפליקציה.

נסה את Andromo וצור אפליקציה מקורית עוד היום!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.