.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

צור אפליקציות פלאטר באמצעות Andromo

React Native הוא בוגר אבל Flutter הוא העתיד. מפתחים רבים מבינים את העובדה הזו, וזו אחת מכמה סיבות מדוע Flutter זוכה למשיכה כל כך מהר. זה מאושר גם על ידי הסטטיסטיקה. הטכנולוגיה מנצחת את React Native בכל הנוגע למספר הכוכבים ב-GitHub (119 אלף הכוכבים של Flutter מול 95 אלף הכוכבים של React Native).

Flutter הושקה במאי 2017 על ידי גוגל, הידועה במוצרים האיכותיים שלה. זו הסיבה שהוא אומץ במהירות על ידי מותגים גדולים כולל עליבאבא, טנסנט וב.מ.וו. 

מפתחים משתמשים בו גם בגלל אופי הקוד הפתוח שלו. אפשר להשתמש בו כדי ליצור אפליקציות לנייד, אינטרנט, שולחן עבודה ומכשירים משובצים.

של אנדרומו בונה אפליקציות פלאטר מאפשר למפתחים ליצור אפליקציות Flutter בתוך דקות שניתן להשתמש בהן על פני מספר פלטפורמות, מבלי לכתוב שורת קוד אחת. ניתן לייצר רווח מאפליקציות אלו גם באמצעות טכניקות מונטיזציה מתקדמות, כגון מודעות ביניים, מודעות מותאמות וכו'.

היתרונות של יוצר אפליקציית Flutter של Andromo

Andromo מציע מספר יתרונות אם תרצה בכך צור אפליקציית Flutter משלך. הנה כמה מהם:

צור ממשק נוח ויפה

זֶה בונה אפליקציות לנייד של פלאטר מאפשר עיצוב באיכות מעולה. הוא כולל פונקציונליות של גרירה ושחרור המאפשרת התאמה אישית של עיצובי יישומים בקלות. שינוי גופנים, צבעים וערכות נושא נמצא במרחק של כמה קליקים בלבד. יש לכם רעיון לאפליקציה? הפוך אותה לאפליקציה יפה ותתחיל להרוויח כסף!

חייב להיות בעל תכונות

אין צורך בידע קודם בתכנות

מעולם לא כתבת שורת קוד אחת לפני כן? אין דאגות. החלק הכי טוב בזה יצרנית אפליקציית Flutter מקוונת הוא שאין צורך לכתוב שום קוד. בניית אפליקציות דורשת רק כמה קליקים. בנוסף לפונקציונליות הגרירה והשחרור, עורך הקוד היציב ומגרש המשחקים של WYSIWYG בולטים כתכונות המובילות שלו.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

ביצועים מקוריים

הפלטפורמה מגוונת ביותר. מפתחים יכולים ליצור אפליקציה אחת שעובדת עבור אנדרואיד ו-IOS בו-זמנית. זה חוסך הרבה זמן, עלויות ומאמץ, מה שהופך את תהליך יצירת האפליקציה לחלק ומהנה מאוד!

לוגו של iOS ואנדרואיד

קל לשימוש

נמאס לכם ממאות שורות קודים, ימים של תכנון האפליקציה ושעות של הסרה אפילו של באג בודד? אז ברוך הבא לגרור-ושחרור הזה יצרנית אפליקציות סלולריות מקוונות. לוח המחוונים המינימלי, הממשק האינטואיטיבי וחוויית ה-WYSIWYG הופכים את תהליך בניית האפליקציה לחלק.

אין צורך ללמוד קידוד

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

בנה אפליקציות פלאטר והתחל להרוויח כסף

אפליקציות פלאטר צברו פופולריות מסיבות רבות. האופי חוצה הפלטפורמות שלהם והתמיכה של גוגל הם כמה עיקריים. מפתחים יכולים ליצור אפליקציות Flutter באמצעות זה יוצר יישומים בחינם ולמכור אותם בשווקים שונים. לחלופין, קיימת אפשרות לייצר רווח מהאפליקציה באמצעות מיקומי מודעות.

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

כיצד ליצור אפליקציית Flutter עם Andromo

מחפש דרכים לעשות לבנות אפליקציית אנדרואיד באינטרנט? Andromo מאפשרת יצירה של אפליקציות הפועלות על פני מכשירים שונים, כולל אנדרואיד ו-iOS. כך:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

ההרשמה באנדרואיד ו יוצר אפליקציה לאייפון חינם - אין צורך בכרטיס אשראי! להשתמש ב תקופת ניסיון חינם של שבועיים כדי לקבל את תמצית כל התכונות. למשתמשים בחינם יש 14 ימים לחקור את בונה האפליקציות והכלים שלו.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

זכור כי השימוש בזה בונה אפליקציות לנייד ללא קידוד דרוש ידע! המדור Easy Start כולל תבניות עבור תעשיות רבות. מצא את האחד שמתאים לצרכים. רוצים לבנות פרויקט מאפס במקום? התחל על ידי לחיצה על כפתור צור פרויקט חדש.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

הסעיף הזה הוא הענין של ה- גרור ושחרר אפליקציה יוצר, אז הקדישו כאן קצת זמן. בנה את אפליקציית Flutter בהתאם לדרישות. עם ניסיון רחב בפיתוח אפליקציות לתעשיות רבות, Andromo מעצימה מפתחים להוסיף סוגים רבים של פונקציונליות לאפליקציות שלהם.

טען תוכן

האם יש את כל התוכן שהמשתמשים יאהבו? שלב זה מקל על טעינת התוכן הזה. הקפידו לבחור קבצים שנותנים לאפליקציה מראה ותחושה ייחודיים. העלה תמונות, קובצי אודיו וכו' כנדרש כדי להבדיל את האפליקציה הזו מאפליקציית מניות. זה iOS ו יוצר אפליקציית טאבלט אנדרואיד יש אפשרויות רבות שמאיצות את התהליך, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

זה החלק החשוב ביותר מבחינת ההחזר על ההשקעה. למפתח יש אפשרויות שונות למיקום מודעות, כמו מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מותאמות. בחר את אלה בהתאם לדרישות. פלטפורמת בניית האפליקציות של Andromo מאפשרת למפתחים גם להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך אותן ליעילות יותר.

העלה לחנות האפליקציות

שלח את האפליקציה לחנויות האפליקציות המועדפות, כמו Apple App Store. בדרך זו, המשתמשים יוכלו לגשת לאפליקציה.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

Flutter היא המסגרת הניידת הפופולרית ביותר בין פלטפורמות

בערך, שליש ממפתחי המובייל משתמשים בטכנולוגיות או במסגרות חוצות פלטפורמות, ו-Flutter הוא הפופולרי מביניהם. על פי סקר מפתחים משנת 2021, 42 אחוז ממפתחי התוכנה השתמשו ב-Flutter בשנת 2021 (בשנת 2019, המספר הזה היה 30%). עם 38%, React Native מגיע למקום השני עם ירידה קלה בשימוש בהשוואה לזה ב-2020.

לא רק זה, אלא שגם גוגל טרנדס מראים דבר דומה. בכל הנוגע לעניין במסגרות מובייל עיקריות לאורך זמן, Flutter השיגה ציון של 70, בעוד React Native שוב הגיע למקום השני עם ציון של 53. הפופולריות של Flutter מאושרת גם על ידי המחקר השנתי של Stack Overflow. זה הראה שפלוטר הוא המסגרת השלישית הכי אהובה והרביעית הכי מבוקשת של 3.

ווידג'טים מותאמים אישית לקידוד ממשק משתמש מהיר, תיעוד מעולה ו-Google כהבטחה לתמיכה ארוכת טווח הופכים אותו לבחירה המובילה לבניית אפליקציות חוצות פלטפורמות.

תמיכה מגוגל היא רק אחד מהיתרונות הרבים של ייצור אפליקציות Flutter

לפני כמה שנים, מפתחים נהגו לעשות זאת לבנות אפליקציות מקוריות רק. אבל אופיו הצורך זמן וכסף היה הבעיה. מפתחים נאלצו להשקיע מספר ימים בבניית אפליקציה לפלטפורמה אחת, נניח, אנדרואיד. ולאחר סיום זה, בניית אפליקציה עבור iOS דרשה קוד שונה לחלוטין שנכתב מאפס.

אפליקציות חוצות פלטפורמות שינו את המשחק לחלוטין. כעת, מפתחים יכולים ליצור אפליקציות עבור פלטפורמה אחת ולהפעיל אותה במספר פלטפורמות. אז שאלות, כמו כיצד ליצור אפליקציית אייפד ואפליקציית אנדרואיד בו זמנית, יש תשובה אחת: בנה אפליקציות חוצות פלטפורמות.

Flutter היא המסגרת הניידת בין הפלטפורמות הפופולרית ביותר, כאשר 42% מהמפתחים השתמשו בה בשנת 2021. גם Google Trends והמחקר השנתי של Stack Overflow מראים שיש לה ביקוש גבוה.

הפלטפורמה פותחה ונתמכת על ידי גוגל, מה שהופך אותה לאמינה ופופולרית. אבל גורמים אחרים כמו ווידג'טים מותאמים אישית לקידוד ממשק משתמש מהיר, קהילה משגשגת ותיעוד מעולה הופכים אותו לבחירה מובילה לבניית אפליקציות חוצות פלטפורמות.

הפלטפורמה משמשת חברות מובילות רבות כולל גוגל. הנה כמה דוגמאות בולטות לאפליקציות שנבנו עם Flutter:

דוגמאות בולטות

אפליקציית BMW שלי

ב.מ.וו השתמשה בפלאטר כדי לבנות את הממשק האוניברסלי שלה עם המכונית שסיפקה מידע על מצב הרכב בכל עת. החברה יוצאת כמפתחת אפליקציות רכב וספקית מובילה עם ארכיטקטורת Flutter שפותחה ב-100% בתוך הבית. אם לרכב יש ציוד ספציפי, הוא גם מאפשר מספר פונקציות, כמו איתור רכב, נעילה ושחרור של הדלתות, וניטור הסביבה הקרובה של המכונית (Remote 3D View). 

Nubank

פלאטר עשתה את דרכה גם למגזר הבנקאי. Nubank רצתה לשים קץ למורכבותם של הבנקים המסורתיים ולהחזיר את השליטה הפיננסית לידי המשתמש. פלטר הייתה הבחירה העיקרית שלהם. עוד בשנת 2013, החברה השתמשה בפלטפורמות אנדרואיד ו-iOS. לאחר מכן, היה אימוץ של קוטלין וסוויפט. ולבסוף, החברה ניסתה ואהבה את פלוטר.

עוזר Google

מכיוון שפלטפורמה זו פותחה על ידי גוגל, ברור שגוגל תשתמש בה עבור המוצרים שלה. לכן Flutter עוזרת להפעיל מספר הולך וגדל של אפליקציות Google Assistant.

אפליקציות Flutter הן דרך מצוינת להרוויח הכנסה צדדית

מכיוון שטכנולוגיה זו מבוקשת, יותר חברות זקוקות למפתחים כדי לבנות אפליקציות באמצעות Flutter. על ידי שימוש ב בוני יישומי פלאטר, מפתחים יכולים לבנות אפליקציות ולמכור אותן לחברות אחרות. לחלופין, יש דרך מצוינת להרוויח הכנסה צדדית באמצעות מיקומי מודעות.

התכונות של Andromo עבור אפליקציות פלאטר

של אנדרומו יצרן יישומי פלאטר מציע מספר תכונות. הנה כמה מהם:

כרטיס לוח מחוונים

הפוך את ממשק המשתמש לאינטואטיבי באמצעות תכונה זו. תחשוב על זה כתמונה שאינה ניתנת ללחיצה שלא תקשר משתמש לשום מקום.

מרווח

השתמש בהם כדי להפוך את פריסת האפליקציה לאינטואיטיבית יותר. זה פשוט מוסיף שטח ריק בין שתי פעילויות.

לוחות מחוונים מרובים

לוח המחוונים הראשון הוא לוח המחוונים הראשי שיש לכל אפליקציה כברירת מחדל. הוסף לוחות מחוונים מרובים עם תכונה זו! זה כמו ליצור שתי אפליקציות בתוך אפליקציה אחת!

גלריית תמונות

אפליקציות הן חלקים משעממים של ווידג'טים ללא תמונות. ליצרנית האפליקציות לנייד Flutter של Andromo יש את תכונת הגלריה הזו כדי לצבוע את האפליקציה!

סוגים שונים של תוכן

רוצה להוסיף מדיה מלבד תמונות? העלה קבצי אודיו והשתמש בנגן YouTube כנדרש.

קישור ליצירת קשר

הוסף סוגים שונים של קישורים, כגון קישור אינטרנט, קישור מיקום וקישור שיחה שהופך את האפליקציה לתקשורתית.

צור אפליקציית Flutter באמצעות Andromo עכשיו!

בהיותה המסגרת הניידת הפופולרית ביותר בין פלטפורמות, Flutter זוכה לביקוש רב בימינו. חברות משלמות דולרים גבוהים לאנשים שיכולים לבנות אפליקציות המבוססות על הטכנולוגיה הזו.

של אנדרומו יצרנית אפליקציות פלאטר מאפשר למפתחים ליצור אפליקציות Flutter תוך דקות - מבלי לכתוב שורת קוד אחת! בנוסף, הם יכולים להרוויח הכנסה צדדית באמצעות טכניקות מונטיזציה, כגון מודעות מותאמות, מודעות ביניים וכו'.

נסה את Andromo והכנת אפליקציית Flutter עוד היום!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.