.

ראש השנה מגיע!

מסכי טלפון עם אפליקציות רוחניות

Andromo: הדרך הקלה ביותר לבנות אפליקציות דתיות בצורה חלקה

דיווח בשנת 2020 רמז על העניין הגובר במדיטציה ובאפליקציות רוחניות - נרשמו הכנסות של כ-200 מיליון דולר (לפי מגדל חיישנים). ההערכה היא שהמספרים הולכים גבוהים ככל שיותר אנשים מפנים את תשומת לבם לאפליקציות רוחניות. עידן החומרים הרוחניים בכריכה קשה מוחלף כעת בטכנולוגיה מודרנית המאפשרת נגישות בכל מקום ובכל זמן. לפיכך, אפליקציות רוחניות רבות מפותחות כדי להפוך חומרים רוחניים לזמינים בפורמט אודיו, וידאו וטקסט. 

עם מספר עצום של אפליקציות רוחניות, כל אחת עם תכונות שונות, מפתחי אפליקציות יכולים לייצר רווח מהעיצובים באמצעות דמי מנוי, רכישות של תוכן בתוך האפליקציה ופרסום מקורי. למרות שרבים עשויים להרגיש שרק גורואים טכניים יכולים להיכנס לעולם פיתוח האפליקציות, אנדרומו לא מסכים - עם רעיון מבריק של תכונות אפליקציה - כל אחד יכול ליצור אפליקציות דתיות. Andromo היא פלטפורמה ללא קוד המאפשרת לכל אחד לבנות אפליקציות באיכות מעולה ללא קידוד או ידע מוקדם ב-UI/UX.

יצירת אפליקציה דתית עם Andromo

יצירת אפליקציה דתית היא תהליך פשוט ב-Andromo. בתור ברמה עולמית בונה יישומים ניידים, הפלטפורמה נועדה לעזור למשתמשים ליצור אפליקציה רוחנית המבוססת על עיצובים ייחודיים מבלי לכתוב קוד. ניתן ליצור סוגים רבים של אפליקציות רוחניות באמצעות Andromo, וחלקם הם:

אפליקציית כנסייה

Andromo עובד בצורה מושלמת כבונה אפליקציות של הכנסייה מכיוון שהוא מצויד בתכונות סטנדרטיות, כולל לוח זמנים לשירות הכנסייה, מפגשי תפילה.

אפליקציית תנ"ך

צור אפליקציית תנ"ך באמצעות פלטפורמת Andromo, והוסף תכונות רצויות כגון גרסת שמע של כתבי קודש שונים, שפות מרובות.

יישום הקוראן

פתח אפליקציית קוראן עם תוכן אודיו וטקסט לצד סיפורים ופרשנויות דתיים שונות.

אפליקציות רוחניות שנבנו עם Andromo

כמה יישומים דתיים נבנו באמצעות Andromo. להלן מספר דוגמאות.

אל קוראן MP3 (לא מקוון מלא)

אל הקוראן MP3

מטרת האפליקציה היא לאפשר למשתמשים לקרוא את קוראן בפורמט טקסט בכמה שפות. אפשרות להקלטות אודיו של הקוראן מתווספת גם להאזנה במקום קריאה. האפליקציה עשתה ביצועים טובים לאורך השנים, עם מיליוני הורדות וטונות של ביקורות חיוביות.  מכיוון שהוא ממשיך לשרת מיליונים ברחבי העולם, ביקורות כנות מגלות שיש צורך בכמה תרגומים חדשים, כמו אנגלית במיוחד. שיפורים עתידיים יכללו יותר שפה למשתמשים.

Temas Bíblicos para Pregar

Temas Biblicos para pregar

Temas Biblicos para pregar נוצר באמצעות Andromo. אפליקציה זו מבוססת תנ"ך מכילה נושאים שונים לתנ"ך להטפה וללמידה יומיומית. יש לזה יותר הורדות 100,000 ו אלפי 4.8 ביקורות מ-90% מהמשתמשים.

מאז יציאתה, האפליקציה הייתה מקור טוב לחומר למורים ולשימוש אישי. מתבצע מאמץ להפוך את המידע עליו זמין בשפות נוספות. 

King James Bible - KJV Audio

King James Bible - KJV Audio

תנ"ך קינג ג'יימס: KJV Audio היא עוד דוגמה אידיאלית לאפליקציה מצליחה ופונקציונלית במיוחד שנבנתה עם Andromo ללא שורת קוד אחת. King James Bible - KJV Audio צבר את הדברים הבאים.

מאז השקתה, האפליקציה הציעה ערך למשתמשים עם חומרים בתוך האפליקציה וקישורים לסרטוני YouTube. האפליקציה המקיפה הזו הוכיחה את עצמה כמועילה, ומספר ההורדות שלה ממשיך להמריא.

סטטיסטיקת יישומים רוחניים 2021: ויקיפדיה

+
דֵרוּג
3 745 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות מובילות של אפליקציה רוחנית לנייד

ספר אלקטרוני

קורא ספרים אלקטרוניים מאפשר ליוצר להעלות חומר טקסט בפורמט epub. ומצד שני, זה יאפשר למשתמשים גישה.

נגן אודיו

העלה קבצי שמע של ספרים ושירים רוחניים מוקלטים. נגן האודיו מאפשר למשתמש הקצה ליצור רשימת השמעה ולהגדיר רינגטונים.

נגן YouTube

הזרם סרטוני יוטיוב דרך האפליקציה, סרטונים מוטמעים, כמו גם סרטונים מפלטפורמות אחרות.

קישור פעולה

הוסף לחצני גישה מהירה לקישורים, מיקום, מספרי טלפון או כתובות דוא"ל בתוך האפליקציה.

קישור

קישורי אינטרנט מובילים את המשתמשים לאתר חיצוני כדי לגשת למידע נוסף. ניתן להוסיף קישורים לתוכן מועיל באמצעות קישורי אינטרנט.

פרטי התקשרות

הוסף מידע ליצירת קשר לאפליקציה כדי שהמשתמשים יוכלו ללמוד עוד או ליצור קשר ישירות עם יוצר האפליקציה כדי לתת משוב.

להרוויח כסף כיוצר אפליקציות דתי

עם יצרנית אפליקציות דתית כמו Andromo, ניתן ליצור את אחת האפליקציות הדתיות הטובות ביותר וליצור רווחים. אחת הדרכים לייצר רווח מאפליקציות דתיות עבור אנדרואיד או iOS היא ליצור סוג חינמי עם תכונות מוגבלות וגרסה בתשלום עם כל האלמנטים. דרכים אחרות לייצר רווח מאפליקציה שנעשתה באמצעות בונה אפליקציות רוחני של Andromo היא להשתמש ברכישות בתוך האפליקציה, להשתמש במודל המנוי, שיכול להיות חודשי או שנתי, או להשתמש במודעות המקוריות הסטנדרטיות.

מסך נייד עם אפליקציית כנסייה

היתרונות של Andromo Builder

מחיר סביר

מחיר סביר

Andromo מציעה 3 אפשרויות הרשמה למשתמשים. כל אחד עם תכונות, יכולות וכלים ייחודיים. ה תוכנית תחביב הוא הראשון, ואחריו ה תוכנית פרו, ולאחר מכן תוכנית האולטרה. בהתבסס על סבירות, כל משתמש יכול לבחור מה מתאים לכל עיצוב מיועד.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

אחד היתרונות המרכזיים של השימוש ב-Andromo הוא הפשטות שהוא מציע למשתמשים. ניתן ליצור אפליקציות ללא ידע מוקדם בתכנות. המשמעות היא שהפלטפורמה מאפשרת למעצב להפוך רעיונות למציאות באמצעות הכלים שסופקו. והתוצאה היא אפליקציה פנטסטית שנוצרה ללא ידע טכני בעיצוב אפליקציה.

מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך
מחשב נייד עם לוגו Google Flutter בקרבתו

Andromo מגובה על ידי Google Flutter

בתור בונה האפליקציות הראשון מבוסס Flutter, Andromo מאפשר פיתוח של אפליקציות חוצות פלטפורמות ללא שורת קוד אחת, מה שמאפשר לאפליקציה לתפקד באנדרואיד וב-iOS עם אותה חווית משתמש. רפרוף היא תוכנת קוד פתוח המשמשת בדרך כלל על ידי גוגל, עליבאבא, איביי, אובר וכו'. והקוד הפתוח הזה, כפי שמשמש את Andromo, מבטיח שכל האפליקציות שנוצרו הן סוגים מקוריים באיכות גבוהה.

הפוך למוכר אפליקציות ב-Google Play או ב-App Store

אפליקציות שנוצרו עם Andromo ניתנות להעלאה לחנות Google Play או ל-App Store ולהפיק רווחים. זה עשוי להיות אפליקציית משחק, מדריכים אינפורמטיביים, או כמעט כל דבר מועיל. רווחים יכולים להגיע גם מלקיחת עמלה לבניית אפליקציות עבור ישות - פשוט שלם עבור תוכנית ב-Andromo, בנה את האפליקציה ושמור על ההפרש.

סמלי לוגו של גוגל ו-iOS ליד הטלפון

למה לבנות אפליקציה רוחנית?

אפליקציות מדיטציה, רוחניות ודתיות הופכות נפוצות יותר לאחרונה. אפליקציות כמו Headspace, Calm ו- Spirit Junkie, בין היתר, הופכות יותר ויותר פופולריות. רוחניות הייתה חלק מהחברה והתרבות האנושית במשך מאות שנים. בעוד שרבים הגבילו את הרוחניות לדפי ספרי נייר ולמרכזים פיזיים ודתיים, המגמה מתחילה להשתנות. עם אפקט המגיפה, רבים בחרו להשתמש בערוצים דיגיטליים כדי לטפל ברוחניות באופן אישי. ובוני אפליקציות דתיים נענו לדרישה, ויצרו אפליקציות אינטואיטיביות המקלות את לימוד הספרים הרוחניים בכל סביבה. כמה יתרונות של אפליקציות רוחניות ליוצרים ולמשתמשי קצה הם:

נגישות לתוכן רוחני

אפליקציות דתיות עבור אנדרואיד או iOS יכולות להכיל את כל הטקסטים בקוראן או בתנ"ך ללא משקל של ספר נייר. כמו כן, ניתן להטמיע באפליקציה נושאים דתיים שונים, חומרים למדיטציה וסיפורים רוחניים. זה נותן למשתמש גישה הכל באחד בקלות.

היתרון למפתחים ולמשתמשים

אסימונים, משתמשים באפליקציות רוחניות אלו, יכולים לפעמים לגשת להקלטות אודיו של ספרים רוחניים ובמספר שפות. אפליקציות מסוימות מגיעות עם ווידג'ט המאפשר הצגת טקסט ספציפי בדף הבית של המכשיר. ככל שהמשתמשים מרוויחים את המקסימום - שיש להם כלים רוחניים חשובים במקום אחד - יצרנית אפליקציות רוחנית מרוויחה מהאסימון שנגבה על השימוש באפליקציה. יישומים רוחניים מקבלים רווח נוסף באמצעות מודעות מקוריות על ערוצי YouTube רוחניים או חיובים כדי לקבל גישה להקלטות אודיו דרמטיות של ספרים רוחניים (זה נפוץ לעתים קרובות עם אפליקציות תנ"ך). 

בסך הכל, מדובר ברחוב דו-סטרי - המשתמשים מקבלים גישה לחומרים רוחניים שונים ולמספר רב של דרכים לצרוך אותם: מצבים הכוללים וידאו, אודיו וטקסט. באופן משמעותי יותר, במספר שפות. מצד שני, מפתחי אפליקציות דתיות יכולים גם לייצר הכנסה באמצעות אסימון שנגבה בגישה לחומרים מסוימים או באמצעות פרסומת. התנ"ך הזה או יצרן אפליקציות הקוראן (אנדרומו) מועיל לשני הצדדים.

דוגמאות שאפשר ללמוד מהן

Calm ו-Headspace שצוטטו קודם לכן הן אפליקציות מדיטציה נפוצות המלמדות רוגע, איך לנשום, הצעות לפעילות גופנית שעוזרת להתמודד עם חרדה ועוד. אפליקציות כמו Our Bible, Jesuit Prayer, Muslim ו- Buddhify הן גם אפליקציות מובילות בשימוש על ידי חברי קבוצות דתיות שונות.

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

צור אפליקציה רוחנית עם Andromo

עם יצרנית אפליקציות דתית כמו Andromo, ניתן ליצור את אחת האפליקציות הדתיות הטובות ביותר וליצור רווחים. אחת הדרכים לייצר רווח מאפליקציות דתיות עבור אנדרואיד או iOS היא ליצור סוג חינמי עם תכונות מוגבלות וגרסה בתשלום עם כל האלמנטים. דרכים אחרות לייצר רווח מאפליקציה שנעשתה באמצעות בונה אפליקציות רוחני של Andromo היא להשתמש ברכישות בתוך האפליקציה, להשתמש במודל המנוי, שיכול להיות חודשי או שנתי, או להשתמש במודעות המקוריות הסטנדרטיות.

מסך נייד עם אפליקציית כנסייה

איך ליצור אפליקציה רוחנית עם Andromo

פלטפורמת Andromo ללא קוד יש הליך פשוט בן שישה שלבים ליצירת אפליקציות רוחניות.

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

הצעד הראשון הוא להירשם. הזן אימייל חוקי ופונקציונלי כדי להתחיל להשתמש בפלטפורמת Andromo. עקוב אחר ההנחיה כדי להירשם לחשבון Google ומלא את הפרטים החיוניים כמתבקש. התהליך יכלול בחירת סיסמה לבחירה. לאחר מכן, התחל.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

בחר ערכת נושא ותבנית עבור הפרויקט. Andromo מכיל תבניות במגוון רחב של נושאים. בחר תבנית קיימת וערוך אותה לפי הטעם או התחל פרויקט חדש מאפס. כאן, סרטון מסופק כדי לתת סיור של הקבלן כדי להבין איך זה עובד.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

בחר צבע, הוסף תמונות רקע, התאם אישית פעילות ובחר את פריסת האפליקציה. תמונת הרקע למקטעים בתוך האפליקציה יכולה להיות ייחודית ונפרדת. לדוגמה, אפליקציית תנ"ך יכולה להכיל את תמונת התנ"ך כרקע בחלק הטקסט, בעוד שבקטע האודיו עשויה להיות תמונת פסנתר כרקע.

טוען תוכן

התוכן המוכן, שחייב להיות ייחודי מלבד היבט התנ"ך או הקוראן, נטען. זה יכלול טקסט, אודיו, קישורים פעילים ועוד. 

התוכן מתאים למקטעים או קטגוריות שונות בהתבסס על החומר שיש להעלות. 

התוכן יכול להיות בפורמטים שונים (pdf, epub, mp3 ועוד).

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

יוצרי אפליקציות יכולים להרוויח כסף מהחינוך הנייד שלהם
אפליקציה המשתמשת במודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מקוריות.

העלה לחנות האפליקציות

עיין באפליקציה והתאם במידת הצורך. ודא שכל הפונקציות פועלות בצורה מושלמת. קישורים פעילים ואינטרנט חייבים להיות נכונים, כמו גם שהדפים חייבים להיות פעילים. לאחר מכן, הוסף קישור ל-Google Play והאפליקציה מוכנה להעלאה.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

צור אפליקציה רוחנית היום עם Andromo

רעיון מבריק הוא הדרישה היחידה ליצירת אפליקציה סטנדרטית ופרקטית. בתור קוראן מעולה ו יצרנית אפליקציות לתנ"ך, Andromo פשוט לשימוש ומציע הטבות נוספות. כגון מערכת מבוססת Flutter לבניית עיצוב ברמה עולמית, גישה לחנות Google Play, בניית אפליקציה חוצת פלטפורמות ויצירת רווחים מעיצוב באמצעות מודעות מקוריות, מנויים ורכישות בתוך האפליקציה. עשה את כל אלה מבלי ללמוד תכנות או לכתוב שורת קוד אחת. עם Andromo, תרגם רעיונות לאפליקציה מתפקדת בצורה חלקה!

מחשבים שולחניים עם אפליקציות ספרים אלקטרוניים

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.