.

ראש השנה מגיע!

אפליקציות אישיות של PHONES

Personal App Maker

מכשירים ניידים הם כיום חלק מחיי היומיום. למספר לא מבוטל של טלפונים ניידים יש אפליקציות שנבנו כדי להפוך את המכשירים הללו לכלי שימושי עבור מאמצים אישיים רבים. יישומים אישיים מתוכננים עם חידושים טכנולוגיים כדי לשרת טוב יותר את הצרכים האנושיים. אפליקציות תזכורות לנייד, יישומי יום הולדת ויומן הם חלק מהאפליקציות האישיות הנפוצות כיום. בחנות Google Play בלבד, לאפליקציות אישיות יש מיליוני הורדות (דוגמה היא "יום הולדת לאנדרואידעם למעלה מ-5 מיליון הורדות). אפליקציות אלו נוצרות כדי להקל על משימות, לתכנן תוכניות, להגדיר תזכורות ולעקוב אחר פעילויות אישיות יומיומיות. 

יוצרי אפליקציה אישיתלהפיק רווחים מעיצובים כאלה באמצעות AdMob, מודעות מותאמות ותוכן ממומן. בניגוד לרעיון שעיצובי אפליקציות לנייד מוגבלים למתכנתים, Andromo היא פלטפורמה המאפשרת יצירת אפליקציות לנייד ללא כל ידע בתכנות. עם רעיון מעשי של מה אפליקציה אישית צריכה להכיל, כל אחד יכול ליצור אחת בקלות באמצעות Andromo. Andromo היא פלטפורמה פשוטה עם משאבים להנחות כל משתמש בתהליך הבנייה.

בנה אפליקציית יום הולדת עם Andromo

בקשה ליום הולדת

אפליקציית יום הולדת היא סוג של אפליקציה אישית לנייד שיכולה להזכיר, להציע ולתכנן פעילויות יום הולדת.

אפליקציית יומן

יומן הוא אפליקציה אישית לנייד המאפשרת רישום מחשבות יצירתיות, כתיבה להקלת מתח ובניית שגרת כתיבה.

אפליקציית גליון זמנים

אפליקציה אישית זו לנייד ישימה בסביבה מקצועית כדי לעקוב אחר זמן בשימוש בפרויקט על ידי צוות או אדם.

סטטיסטיקת יישומים אישיים 2021: Toggl Track

+
דֵרוּג
14 +
חוות דעת
500 00 +
מותקן

תכונות Andromo עבור אפליקציות אישיות לנייד

לוחות מחוונים מרובים

עם תכונת לוח המחוונים המרובה, ניתן ליצור 2 אפליקציות באחת בלבד ללא תקלות.

פריטי רשימה

פריטי הרשימה הם פריסת רכיבים קבועים והם מתווספים או נבחרים לפני תחילת פעילות.

פריטי קרוסלה

ניתן להוסיף פריסת רכיבים זו הידועה במצגות עבור פעילויות שיוצגו במצב שקופיות.

גלריית תמונות

הוסף תמונות וצור גלריות. בצע העלאה בכמות גדולה וסידור תמונות.

לחץ על הודעות

זה מאפשר למשתמשים לקבל מידע חשוב מהאפליקציה באמצעות התראות בלוח ההתראות של המכשיר.

כרטיס לוח מחוונים

זוהי פעילות ריקה שניתן להתאים אישית או לבנות בהתאמה אישית מבחינת העיצוב והפריסה של הפרויקט.

התחל להשתמש ב-Andromo No-code Mobile Application Maker

ליישומים ניידים ליום הולדת לבד יש מיליוני הורדות בפלטפורמות שונות. עם ביקוש מסוג זה, ניתן לפתח רעיונות מעשיים ופונקציונליים יותר באמצעות הנייד Andromo בונה אפליקציות אישי.  החלק הטוב ביותר הוא ההזדמנות להרוויח. יוצר יכול להרוויח באמצעות מודעות מותאמות או תוכן ממומן. סוג פרסומת זה תואם את הפונקציה של האפליקציה. אחד יכול  ליצור אפליקציית יומן עבור לקוח המשתמש ב-Andromo, קח עמלה עבורו. כמו כן, משתמש יכול לשתף פעולה או לשתף פעולה עם מותגים כדי להרוויח באמצעות פרסום מודעות באנר.

אפליקציות אישיות PHONE

היתרונות של Andromo Mobile App Maker

עם מספר רב של פלטפורמות לבניית אפליקציות לנייד הזמינות באינטרנט, פלטפורמת Andromo מציעה שירותים ייחודיים מסוימים המועילים ליוצרים ללא ידע ראשוני בקידוד. חלקם הם:

מחשב נייד וטלפון עם 3 אפליקציות בחינם

ניסיון ללא תשלום

תקופת הניסיון החינמית מאפשרת למשתמש להכיר תכונות וכלים ב-Andromo. לאחר תקופת הניסיון החינמית, עברו לשלב מתקדם כדי לקבל גישה מלאה ולבנות אפליקציות באיכות מעולה.

השתמש ב-Andromo ללא ידע בקידוד

כמו כן, ניסיון כמתכנת אינו חובה. מספיק רעיון מה ליצור כדי לבנות אפליקציה ב-Andromo. הממשק והתכונות קלים לשימוש; רק ירידה וגרירה פשוטה מפעילה את תהליך הבנייה.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות
תמונות Layots לנייד של Andromo

קל לשימוש

Andromo מספק הדרכות וידאו בחינם על איך להשתמש ביעילות בכלים בפלטפורמה כדי לבנות אפליקציה יעילה לנייד. תמיכה 24/7 זמינה כדי לעזור למשתמשים. קיימות תבניות מוכנות לשימוש עבור סוגים רבים של אפליקציות מובייל אישיות שיוצר יכול להשתמש בהן או לקבל מהן רמז לבנות מאפס.

מחיר סביר

ה-Andromo- ללא קוד בונה אפליקציות לנייד מציע למשתמשים את ההזדמנות לבחור מבין 3 אפשרויות מנוי - תוכנית Hobbyist, Pro Plan ותוכנית Ultra. לכל אחת מהתוכניות הללו יש תכונות ייחודיות, יכולות ותמחור התואמים את רמת התוכנית.

מחיר סביר

מדוע אנשים יוצרים אפליקציות אישיות?

 אנשים משתמשים ביישומים אישיים לנייד עבור תזמון, תכנון פעילויות והורדת הערות למטרות אישיות ומקצועיות. חלקם עוקבים אחר אירועים בלתי נשכחים כמו ימי הולדת, ימי נישואין וזיכרון בין היתר. כותבים מקצועיים משתמשים באפליקציות האלה כדי לרשום מחשבות בכל מקום ובכל זמן בקלות מבלי ללכת עם פתק נייר. בדרך כלל, אנשים נשארים מאורגנים עם אפליקציות אישיות, והכי חשוב זוכים לפעילויות מוטמעות במכשיר אחד. היתרון של רוב האפליקציות הללו הוא פרטיות. מידע אישי ומסמכים מאובטחים - בטוחים לחלוטין מפני הפרה.

הזדמנויות למונטיזציה 

ככל שיישומים ניידים אלה מציעים יתרונות למשתמשים, ההזדמנות להרוויח מציגה את עצמה באמצעות תנועה שנוצרת. כש אפליקציה אישית יש מספר רב של משתמשים, הזדמנויות פרסום בצורת מודעות מקוריות, Admobs, מנויים ורכישות בתוך האפליקציה (כדי לקבל גישה לתוכן בלעדי מסוים) זמינות. לדוגמה, מודעות מקוריות יתאימו לתפקוד האפליקציה, מה שהופך אותה לאסטרטגיית פרסום טובה. מודעות באנר ומודעות ביניים יכולות לשמש גם כדרכים להרוויח באפליקציות שנוצרו. תוכן ממומן הוא גם הזדמנות טובה להרוויח לבעל אפליקציה. בעל אפליקציה יכול לשתף פעולה עם מותגים ועסקים כדי להציג תוכן ממומן באפליקציה. עם Andromo, משתמש יכול גם לקבל בביטחון פרויקטים לבניית אפליקציות מובייל אישיות מכל סוג במחיר. באמצעות Andromo ניתן ליצור את האפליקציה תמורת מחיר וההפרש בין הסכום המתקבל ישמש כרווח. 

דוגמאות פופולריות של אפליקציות אישיות לנייד

אחת האפליקציות הנפוצות המוצלחות לנייד היא Penzu. Penzu הוא אפליקציית יומן עם יותר מ-500 אלף הורדות בחנות המשחקים עם הרבה ביקורות חיוביות. יש לו ממשק פשוט ומאפשר קלט קל של טקסט. התוכן בטוח ומצויד בהצפנה של 256 סיביות. Penzu תואם למערכות הפעלה רבות. התכונות שלו כוללות תזכורת, ערכים הניתנים להתאמה אישית וממשק פריך. 

IFTTT הוא סוג אחר של אפליקציה אישית לנייד. IFTTT היא אפליקציית יום אישית עם מיליוני הורדות. זה נועד לאפשר למשתמשים לצרף הודעה לתאריך מסוים והוא שולח הודעות אוטומטיות לאנשי קשר לפי בחירת המשתמש. וזה מאפשר למשתמש להוסיף תזכורות לכל אחת מהן. זה יכול להסתנכרן עם יומן Google ולהגדיר תזכורות לחודשים קדימה. תכונות נוספות של IFTTT כוללות קטלוג מתכונים. מלבד שני היישומים הפופולריים הללו המשמשים מיליונים, ישנן קטגוריות נוספות של אפליקציות אישיות עם פונקציות שונות לשימוש ביתי או מקצועי. כמו בקשות ליום הולדת, יש דף זמנים, אפליקציה המאפשרת בין היתר ניהול צוות ומעקב אחר משך הפרויקט. 

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

התחל להשתמש ב-Andromo No-code Mobile Application Maker

ליישומים ניידים ליום הולדת לבד יש מיליוני הורדות בפלטפורמות שונות. עם ביקוש מסוג זה, ניתן לפתח רעיונות מעשיים ופונקציונליים יותר באמצעות הנייד Andromo בונה אפליקציות אישי.  החלק הטוב ביותר הוא ההזדמנות להרוויח. יוצר יכול להרוויח באמצעות מודעות מותאמות או תוכן ממומן. סוג פרסומת זה תואם את הפונקציה של האפליקציה. אחד יכול  ליצור אפליקציית יומן עבור לקוח המשתמש ב-Andromo, קח עמלה עבורו. כמו כן, משתמש יכול לשתף פעולה או לשתף פעולה עם מותגים כדי להרוויח באמצעות פרסום מודעות באנר.

אפליקציות אישיות PHONE

כיצד ליצור אפליקציה אישית לנייד

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

ראשית, הירשם לשימוש ב-Andromo באמצעות דוא"ל או חשבון פייסבוק. הזן מידע כמתבקש כדי להתחיל. בשלב זה בחרו תכנית לעבודה; התוכנית HOBBYIST או כל אחת משתי התוכניות האחרות הזמינות; תוכנית המקצוענים ותוכנית האולטרה.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

בחר תבנית קיימת כדי להתחיל בתהליך הבנייה או להתחיל מאפס. התבנית תשמש בסיס למבנה הפריסה של האפליקציה. תבנית קיימת יכולה לתת מושג אילו תכונות חשובות וכיצד לכלול כאלה לשימוש מעשי.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

בשלב זה מבלי לכתוב שום קוד, משתמש יכול להתאים בקלות את התכונות והסגנונות של האפליקציה כדי להרגיע את הרעיון של האפליקציה לנייד שתיווצר. זה יכול לכלול מתן שמות ייחודיים ללחצנים מסוימים או יצירת תמונות רקע וצבעים ייחודיים עבור כל חלק של האפליקציה לנייד.

העלה תוכן

לאחר התאמה אישית של התכונות והסגנון, ממלאים בו את התוכן של האפליקציה האישית לנייד. התוכן צריך להיות ייחודי במידה רבה אם לא לגמרי. תוכן זה יכלול כלים ותכונות המיועדים לאפליקציה.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

מונטיזציה היא אופציונלית. אם יוצר אפליקציה בוחר להרוויח דרך האפליקציה לנייד, ה-Andromo יצרן אפליקציות אישי מאפשר זאת באמצעות מודעות מסוגים שונים. סוגים אחרים של הגדרת מונטיזציה כוללים מינויים לשימוש באפליקציה או ביצוע פונקציות מסוימות באפליקציה פרמיום במקום להיות כולן בחינם. זה יכלול גם צורות שונות של פרסומות כגון באנרים ומודעות מקוריות.

העלה לנייד של Google או Apple App Store

בסיום, בדוק את האפליקציה כדי לבדוק אם כל המידע נגיש וקישורי הפעולה פונקציונליים. לאחר מכן, העלה אותו לחנויות אפליקציות והוסף מידע הכרחי כמו תיאורים, תמונות, סרטוני הדגמה והוסף מילות מפתח (לדוגמה האפליקציה האישית שלי) כדי שהאפליקציה תעלה כאשר משתמשים מחפשים אפליקציות באותה קטגוריה של הפונקציה שלה.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

התחל לעצב עם Andromo

התחילו לעצב עוד היום ב-Andromo והצליחו לבנות כל בחירה אישית ללא קוד. Andromo מציעה לא רק פלטפורמה אלא גם סרטונים מועילים כדי להבין את הפלטפורמה ליצירת אפליקציה מצוינת. תכונות כגון לוח מחוונים, הודעות על פוסטים ורישום תמונות מאפשרות לאפליקציה להציע ערך מעשי. יוצר יכול גם להרוויח מבניית אפליקציות אישיות לנייד באמצעות מודעות. מודעות כמו מודעות מקוריות, מודעות באנר או אפילו תוכן ממומן. עם Andromo, האפליקציות שנבנו הן באיכות גבוהה, והפלטפורמה מציעה מחירים ידידותיים למשתמשים וניסיון חינם כדי לבדוק את המים לפני שתמשיך. אז קבלו את הרעיון הזה והתחילו ליצור עוד היום.

יישומים אישיים של DESKTOPS

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.