.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Benzersiz Uygulamaları Kolay Şekilde Yapın

Bir uygulama oluşturucu, uygulama geliştirme süresini yeni bir düzeye indirir. Kullanıcıların genel uygulama geliştirme sürecini atlamasına ve birkaç dakika içinde bir fikri hayata geçirmesine olanak tanır.

Kaliteli bir uygulama oluşturmak önemli adımları içerir: fikirden tel çerçeveye, kullanıcı arayüzü tasarımından kullanıcı deneyimi analizine, test etmeye ve tamamlamaya. Bu karmaşık süreçler genellikle birkaç hafta sürer. Andromo, sezgisel arayüzü ile bazı adımları basitleştirmeye yardımcı olur. Tek bir programlama kodu bilmeden herkes her türden mobil uygulama oluşturabilir. Geliştiricilerin yalnızca işlevleri ve kullanıcı tarafından erişilebilen biçimi seçmesi gerekir.

Basit Uygulama Oluşturucu İstatistikleri

$ M+

için pazar büyüklüğü sürükle ve bırak yazılımı

$ M+

2027 yılına kadar tahmini pazar büyümesi

Kolay mobil uygulama oluşturma mekanizması nasıldır? Yıllar içinde popülaritesi artan sürükle ve bırak arayüzü sayesinde. ReportLinker'a göre, $ 790.39 milyon 2019'da sürükle ve bırak yazılım üreticilerinin değerlendirilen pazar büyüklüğüdür. 2027'de bu sayının 1,128.82 milyon dolara ulaşacağı tahmin edilmektedir. Pazar büyüklüğündeki büyük artış, önümüzdeki yıllarda basit uygulama oluşturuculara daha fazla talep olacağı anlamına geliyor. 

Uygulama oluşturucunun bu büyümesi, tüm içeriği ekleme ve uygulamayı çok kolay bir şekilde geliştirme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Uygulama oluşturucular, geliştirme becerisi olmayan kişiler için kullanışlıdır. Kodlayıcı olmayanlar hızla tamamen işlevsel uygulamalar geliştirebilir, çarpıcı tasarımlar uygulayabilir ve kâr elde etmek için para kazanma seçeneklerini dağıtabilir. Andromo, kullanıcıların güzel, yüksek performanslı uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için Flutter tarafından desteklenen bir sürükle ve bırak teknolojisi getiriyor. Andromo ayrıca önceden hazırlanmış şablonlardan oluşan kapsamlı bir galeri, esnek özelleştirme seçenekleri ve 30'dan fazla yerel öğe sunarak acemi kullanıcılara tam destek sağlar. Hem işletmeler hem de bireyler için basit uygulamalar oluşturmak için Andromo'yu bugün deneyin.

Andromo Easy App Builder, Kullanıcılara Birçok Şekilde Fayda Sağlar

Flutter tabanlı oluşturucu

Kullanıcı için maksimum kullanıcı dostu olmayı düşünün. Mobil uygulamayı kullanmak, geliştirici ve onu kullanmak isteyen herkes için kolay olmalıdır. Flutter, platformlar arasında uygulamalar oluşturmak için katmanlı bir mimari sağlayan bir Google UI araç takımıdır. Bu son teknoloji, cep telefonları, masaüstü bilgisayarlar ve web için çarpıcı, tamamen özelleştirilmiş uygulamalar oluşturmak için mükemmeldir. andromo çarpıntı mobil uygulama oluşturucu yaratıcıların yerel arayüzleri hızlı ve esnek bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. 

Kodlama Öğrenmeye Gerek Yok

Büyük işlevsellik

Güçlü bir platform olarak Andromo, kullanıcıların sorunsuz çalışan tamamen işlevsel uygulamalar oluşturmasına yardımcı olur. Tüm medya dosyaları, uygulama içi içerik olarak yüklendikten sonra yüksek kaliteyi koruyabilir. Dahası, platform, kullanıcıların uygun bir mobil uygulama oluşturmak için 30'dan fazla yerel uygulama öğesi arasından seçim yapmasına olanak tanır. Örneğin, kullanıcılar ilginç, zengin içerikli uygulamalar yapmak için fotoğraf galerisi, ücretsiz Pixaby fotoğraf stoğu, YouTube oynatıcı, RSS Akışı, ses oynatıcı, e-kitap gibi öğeleri birleştirebilir.

özellikleri olmalı

Esnek fiyat planları

Geleneksel mobil uygulama oluşturma süreci, saatlerce kodlama gerektirir. Bu sadece zaman alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çok yüksek bir fiyata mal olur. Ancak, platformun hem kullanımı kolay hem de özellikle bireysel ve küçük işletmeler için bütçe dostu olması nedeniyle Andromo harika bir alternatif olabilir.
Andromo, uygulama yaratıcıları için bütçeye uygun bir fiyata eksiksiz bir paket sunar. Kullanıcıların Hobbyist, Pro ve Ultra arasından seçebilecekleri 3 fiyatlandırma planı vardır. Hobbyist paketi, uygulama geliştirme yolculuğuna yeni başlayan kullanıcılar için en uygun iken, Ultra, reklam görüntüleme seçenekleriyle profesyonel kullanıcılar için daha fazla özellik sunar.

Uygun Fiyat

Binlerce başarılı uygulama

Androm platformlar arası uygulama oluşturucu Google Play'de ve App Store'da binlerce başarılı uygulamanın arkasında yatan sebep olmuştur. Birçok uygulama oluşturucu daha önce bir uygulamayı nasıl kodlayacağını veya uygulamadan nasıl para kazanacağını bilmiyor. Andromo hepsi bir arada çözümü sayesinde, bu içerik oluşturucular sonunda yüksek başarılı sonuçlar elde ettiler ve pazarlardan tutarlı bir kâr elde ettiler. Bir sonraki uygulama yaratıcısı olun ve insanların beğeneceği güçlü mobil uygulamalar oluşturun. 

Başarılı Kullanıcılar

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Andromo ile Bugün Kolay Para Kazanın

Andromo ile herkes önceden bilgi sahibi olmadan bir mobil uygulama yapabilir ve pasif gelir elde edebilir. Para kazanmanın en kolay yolu, Google Play veya App Store'da uygulama satmaktır. Öte yandan, birçok kişi bir uygulamayı ücretsiz olarak yayınlar ve reklamlardan kâr elde eder. Banner reklamlar, yerel reklamlar veya geçiş reklamları gibi reklamlar için birden çok seçenek vardır. Para kazanma artık basitleştirildi ve herkes bunu zorluk çekmeden yönetebilir.

Oluşturucu uygulamalarının genel telefonları

Easy Mobile App Builder ile Herhangi Bir Uygulama Nasıl Oluşturulur?

Kaydol Andromo mobil uygulamalar oluştur

Kayıt ol

ilk adım kendi uygulamanızı nasıl oluşturabilirsiniz kayıt oluyor. Andromo, kayıt sürecini 3 seçenekle esnek hale getirir: Bir Facebook hesabı, Google hesabı veya e-posta hesabıyla kaydolun. İçerik oluşturucular, uygunluğa bağlı olarak herhangi bir yöntemi seçebilir. Andromo ayrıca sürecin ve hızlı olmasını ve müşteri verilerinin %100 güvenli olmasını sağlar. Birkaç dakika sonra içerik oluşturucular platformu kullanmaya hazır hale gelir. 

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

ikinci adım kodsuz bir uygulama nasıl oluşturulur bir şablon seçiyor. Birçok içerik oluşturucu, tasarım veya UX/UI bilgisi eksikliği nedeniyle ilk kez bir mobil uygulama yaparken kendinden emin olmayabilir. Ancak Andromo ile durum böyle değil. Platform, kullanıcılara çeşitli kategoriler için birden fazla kullanıma hazır şablon içeren devasa bir şablon galerisi sunar: manevi, e-kitap, film, müzik, vb. Şablonlar zarif, kullanıcı dostu ve son derece pratiktir. Bu, nihai olarak, kullanıcılara isteyebilecekleri güveni getirecektir. android uygulamasını çevrimiçi yap

Kolay Başlangıç, Templetes mobil uygulamalarını kullanmaya hazır
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Kullanıcılar, önceden hazırlanmış şablonlardan yaratıcılığı kullanabilir ve mobil uygulamayı özelleştirmeye başlayabilir. İlk olarak, kullanıcılar içeriği daha benzersiz ve ilginç hale getirmek için 30'dan fazla yerel öğe arasından seçim yapabilir. Ardından, Andromo'nun güçlü özelleştirme özelliği renk, hizalama, boyut vb.'de değişikliklere izin verir. Dahası, sürükle ve bırak aracı tüm özelleştirme sürecini çok daha kolay ve daha eğlenceli hale getirir. Andromo, esnek davranarak bir film uygulaması oluşturucusu olabilir, çocuklar için interaktif uygulama yapımcısıveya zil sesi uygulaması oluşturucu vb. 

içerik yükleniyor

Kullanıcılar, uygulama arayüzüne birçok içerik türü yükleyebilir. Video, görüntü ve ses, Andromo'nun öğelerinin bazı örnekleridir. Ayrıca Andromo easy app maker, Flutter teknolojisi sayesinde tüm dosyaların yüklendikten sonra güzel ve kaliteli hale getirilmesini sağlar. Kullanıcılar, doğru uygulama içi içeriği seçerek ve müşteri etkileşimini artırarak uygulama değerinden yararlanabilir.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Anladıktan sonra ipad uygulaması nasıl oluşturulur, kullanıcıların para kazanmayı ayarlamanın yollarını bulması gerekir. Kullanıcılar, Andromo'nun banner reklamlar, geçiş reklamları ve yerel reklamlar gibi esnek para kazanma yöntemlerini seçebilir. Bu reklamlar, içerik oluşturucuların Google Play veya App Store'daki ücretsiz bir uygulamayla para kazanmasına yardımcı olur. 

App Store'a Yükle

Nihai ürünü Google Play veya App Store'a yüklemek Andromo ile daha kolay olamaz. ücretsiz android uygulama üreticisi. İlk olarak, kullanıcılara Andromo'dan yeni oluşturulan uygulama hakkında gerekli tüm bilgileri içeren bir e-posta gönderilir. İkincisi, kullanıcılar bu bilgileri uygulamayı pazar yerlerinde yayınlamaya başlamak için kullanabilir. Bu süreçte Andromo, kullanıcılardan herhangi bir ekstra ücret talep etmez. 

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Neden Basit Android Uygulama Oluşturucu ile Bir Uygulama Oluşturmalısınız?

Müşteri deneyimini geliştirin

Uygulama, çevrimdışı mağaza veya web sitesi gibi geleneksel yaklaşımlara kıyasla yeni bir pazarlama stratejisidir. Müşteriler, bir uygulama ile ürün listesinde kolayca gezinebilir ve en son haberleri, indirimleri ve promosyon fırsatlarını alabilir. Mevcut ekosisteme bir uygulama eklemek, nihayetinde müşteri deneyimini iyileştirecektir. Andromo basit kodsuz uygulama oluşturucu ile işletmeler ilk kez çok uygun fiyata bir uygulama oluşturabilir. Andromo basit uygulama oluşturucu, kullanıcıların uygulamayı kolayca oluşturmasına yardımcı olan bir sürükle ve bırak sistemi de sağlar. WYSIWYG arayüzü ayrıca kullanıcıların arka uç ve ön uç arasında geçiş yapmadan nihai ürünü görmelerine yardımcı olur. Andromo, geleneksel uygulama oluşturma sürecini ortadan kaldıran bir yeniliktir.

Rakiplerin önüne geçin

Bir uygulama, bir işletmenin anında diğerlerinden farklı olmasını sağlayabilir. Bunun nedeni, uygulamanın benzersiz bir hizmet getirmesidir. Sonuç olarak, etkileşimi artırmak ve müşteri sadakati oluşturmak daha kolaydır. Elbette bunu yapabilmek için bir mobil uygulamanın zengin içeriğe ve sorunsuz performansa sahip olması gerekir. Bu Andromo ile harika bir şekilde yapılabilir. Aslında platform, kullanıcılara 30'dan fazla yerel öğe sağlar. Kullanıcılar bir fikir olduğu sürece çeşitli içerik türleri ve arayüzler oluşturabilir. Kullanıcıların boş bir tuvalden başlaması gerekmez. Bunun yerine, en kolay yol yerel uygulamayı çevrimiçi yap kullanıma hazır bir şablondan seçim yapmaktır. Bundan sonra kullanıcılar, yaratıcının yaratıcılığını ve stratejisini izleyerek rengi, yazı tipini, metni, düzeni vb. değiştirmeye başlayabilir.

Para kazanmak kolay

Birçok uygulama yaratıcısı, UI/UX ve uygulama içi içerik tasarlama konusunda ustadır ve uygulamadan para kazanamaz. İçerik oluşturucular sürdürülebilir bir şekilde kâr elde etmenin bir yolunu bulamazlarsa, işletmenin başarısız olması çok muhtemeldir. Sayesinde kolay ios uygulama oluşturucu , esnek reklam yöntemleri, bu artık Andromo ile mobil uygulama yaratıcıları için bir mücadele değil. Kullanıcılar çeşitli reklam türlerini görüntülemeyi seçebilir. Örneğin, kullanıcılar sponsorlu içerik görüntüleyen çarpıcı banner reklamlar tasarlayabilir. Müşteriler reklamları her tıkladığında ve içerik oluşturucular üçüncü taraftan bir komisyon kazanabilir.

Andromo Simple Mobile App Builder'ın Öne Çıkan Özellikleri

Pano Kartı

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip pano kartı, kullanıcıların kolayca sıfırdan bir uygulama oluşturmasına yardımcı olacaktır. Kullanıcıların, uygulamayı özelleştirmeden önce platformun nasıl çalıştığına alışması için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacı var.

Multimedia

Kullanıcılar, uygulamalar için ses, video, görüntü gibi çok çeşitli içerik türleri seçebilir. Bu medya türleri, uygulama içi içeriğin benzersiz olmasına ve müşterilere daha fazla değer katmasına yardımcı olacaktır.

Çoklu Panolar

Çoklu Gösterge Tablosu özelliği, kullanıcıların aynı anda 2 uygulama oluşturmasına olanak tanır. Bu, birden fazla uygulamayı yönetmesi gereken kişiler için zamandan tasarruf sağlar ve kullanışlıdır.

Bize Ulaşın

Kişi öğesi ile kullanıcılar işletmenin ilgili kişisini uygulamaya ekleyebilir. Bu özellik, son kullanıcıların bilgileri kolayca bulmasına ve farklı platformlarda işletmeye ulaşmasına yardımcı olur.

WordPress Akışı

Kullanıcıların WordPress Feed ile blogdaki en son haberlerle güncelleme yapmasına izin verin. Bu özelliğin eklenmesi, uygulamanın daha profesyonel görünmesini sağlayacak ve etkileşimi artıracaktır.

Geçiş Reklamları

Geçiş Reklamları, birçok işletmenin kâr elde etmek için kullandığı en yaygın reklam türlerinden biridir. Bu reklam türü, uygulama etkinlikleri arasındaki geçişte görünür ve insanlar belirli bir süre sonra reklamları kaldırabilir.

Andromo Simple Platformunu Kullanarak Bugün Bir Uygulama Yapın

Andromo, bir uygulamanın nasıl yapıldığını tamamen değiştirir. Artık kodlama deneyimi olmayan kişiler bile sıfırdan bir uygulama geliştirebilir. Bu, sağlam platformun sürükle ve bırak sistemi, kullanıma hazır pratik şablonlar, esnek özelleştirme seçenekleri ve çeşitli para kazanma seçenekleri sayesinde başarılabilir. Andromo'yu bugün deneyin ve mobil uygulamalarla pasif gelir elde edin.

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.