.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Yerel Bir Mobil Uygulama Yapın

Yerel uygulama oluşturucular belirli mobil işletim sistemleri için uygulamalar oluşturmaya izin verir. Bu mobil uygulamalar, bir cihazın tüm işlevlerine erişebildiğinden, mümkün olan en iyi performansı sunar.

Andromo, geliştiricilere hem iOS hem de Android için hızlı bir şekilde yerel mobil uygulamalar oluşturma yetkisi verir. Platform, kod gerektirmeyen bir uygulama oluşturucudur, mükemmel performans, güvenilirlik ve veri koruması sağlayan mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, geliştiricilerin ek gelir elde edebilmeleri için sponsorlu içerik veya reklam yerleşimleri gibi farklı para kazanma seçenekleri sunar.

Andromo Native Mobile App Builder'ın Faydaları

Andromo'nun kod yok yerel uygulama oluşturucu geliştiriciler için çeşitli avantajlar sunar. İşte bunlardan birkaçı:

Uygun Fiyat

Yerel geliştirme, her platform için ayrı bir mobil uygulama gerektirdiğinden, geliştiriciler için fiyat büyük bir endişe kaynağıdır. Ancak Andromo'nun mobil uygulama oluşturucu yerel uygulamalar oluşturmak için ekonomik ancak yüksek kaliteli bir yol sunar. Üç sunuyor abonelik seçenekleri — Hobbyist, Pro ve Ultra. Tüm seçeneklerin farklı özellikleri, yetenekleri ve fiyatları vardır, böylece her geliştirici kendi sorunlarına bir çözüm bulabilir.

Uygun Fiyat

Kullanması kolay

Sürükle ve bırak oluşturucu olduğundan, Android uygulamaları oluşturun kolayca. Minimal gösterge paneli ve sezgisel arayüzü ile geliştiriciler, uygulamaları dakikalar içinde oluşturma yetkisine sahiptir. WYSIWYG deneyiminin keyfini çıkarın ve nihai uygulama sonucunu doğrudan oluşturucu içinde test edin. Artık yazılım test etmek için etrafa bakmanıza gerek yok!

Ekranında kodsuz sembolü olan bir dizüstü bilgisayar

Ücretsiz Deneme Mevcut

Bir abonelik için taahhütte bulunmadan önce deneyin! Acele yok. Geliştirici, gösterge panosuna, arayüze, özelliklere ve bir uygulama oluşturma sürecine erişim elde eder. Tüm bunlar, Andromo'yu kullanarak uygulamalar oluşturmanın ne kadar harika olduğuna dair bir fikir verecektir!

Ücretsiz 3 uygulamalı bir dizüstü bilgisayar ve bir telefon

Başarılı Kullanıcılar

Birçok kullanıcı Andromo'yu kullanarak başarı hikayeleri oluşturmuştur. Yani yapabilir misin! Referans sayfası ilham verici hikayelerle doludur. Örneğin, Fas merkezli Younes & Sarra'nın uygulamaları 100'den fazla yüklemeye sahiptir. Bu uygulamalar, ailelerinin ana gelir kaynağı olan ayda yaklaşık 000 dolar kazanıyor. Bir de ailesini desteklemek için Andromo'yu kullanan Sorin var. Uygulamalarının 2000'den fazla yüklemesi var ve yakın zamanda yavaşlamıyor!

Başarılı Kullanıcılar

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Yerel Bir Uygulama Oluşturun ve Para Kazanmaya Başlayın

Yerel uygulamalar, performansları, veri güvenliği ve güvenilirlikleri nedeniyle pazara hakim olmaya devam ediyor.

Bu nedenle, tarafından oluşturulan uygulamalar için büyük bir talep var. ücretsiz uygulama üreticileri yerel platformlar için. Geliştiriciler, diğer işletmeler için yerel uygulamalar oluşturabilir ve para kazanabilir. Alternatif olarak, kapılı içerik veya reklam yerleşimlerini kullanarak para kazanma seçeneği her zaman vardır.

Oluşturucu uygulamalarının genel telefonları

Andromo ile Yerel Bir Uygulama Nasıl Oluşturulur

Andromo'nun Android ve iOS uygulama yaratıcısı uygulamaları oluşturma sürecini sorunsuz hale getirir. İster yollar arıyorsunuz kendi çarpıntı uygulamanızı yapın veya başka bir yerel platform için bir uygulama için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

Kaydol Andromo mobil uygulamalar oluştur

Kayıt ol

Tamamen ücretsiz olan kaydolarak başlayın. Kullanıcıların bir kredi kartı girmesine gerek yoktur, bu birçokları için bir engeldir. 14 gün boyunca tüm özelliklere erişimin keyfini çıkarın - tamamen ücretsiz!

Android'i al tablet uygulaması yaratıcısı bir dönüş için ve nasıl güvenilir uygulamalar oluşturduğunu görün. Andromo'nun üç abonelik seçeneği vardır; Hobi, Pro ve Ultra. Gereksinimlere göre birini seçin ve inşa etmeye başlayın.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Bir seçin telefon uygulaması şablonu Kolay Başlangıç ​​bölümünde. Bu bölüm, farklı endüstriler için birçok şablon sunar, bu nedenle bunları kullanın ve güzel ve kullanışlı uygulamalar oluşturun. Andromo'nun yerel uygulama oluşturucu son derece hızlıdır, bu nedenle uygulama sadece birkaç dakika içinde oluşturulacaktır. Bunun yerine sıfırdan bir proje oluşturmak ister misiniz? Yeni Proje Oluştur düğmesine tıklayarak başlayın.

Kolay Başlangıç, Templetes mobil uygulamalarını kullanmaya hazır
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Yerel uygulama geliştirme, uygulamalara izin verir. cihazlarının işletim sistemi arayüzlerini devralarak cihazın entegre bir parçası gibi görünmelerini ve hissetmelerini sağlar. Andromo, bu kaliteyi geniş özellik ve stil yelpazesi. Bunları kullanın ve bir uygulama için neredeyse her tür işlevsellik oluşturun. Bu önemli bir bölüm, bu yüzden burada biraz zaman geçirin.

içerik yükleniyor

Uygulamayı özelleştirdikten sonra içeriği yükleyin. Bu ücretsiz yerel uygulama oluşturucu mevcut bir etkinliği kopyalamak için bir kopya düğmesi gibi süreci hızlandıran birçok seçeneğe sahiptir. Bu nedenle, benzersiz bir uygulama oluşturmak için gereken fotoğrafları, ses dosyalarını vb. yükleyin. Bir görsel, uygulamanın tüm görünümünü değiştirebilir veya bozabilir, bu nedenle görselleri akıllıca seçin.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Para kazanmaya başlamanın zamanı geldi! İçeriği yükledikten hemen sonra para kazanma özelliğini ayarlayın. Andromo, geliştiricilere paralarının kontrolünü veren Banner Reklamlar, Geçiş Reklamları ve Yerel Reklamlar gibi farklı reklam yerleştirme seçenekleri sunar. Diğer bazı oluşturuculardan farklı olarak, Andromo uygulama oluşturma platformu, geliştiricilerin bir reklam çalıştırma süresi belirlemesine olanak tanıyarak onları daha etkili hale getirir.

App Store'a Yükle

Uygulamayı Google Play Store gibi tercih edilen uygulama mağazalarına gönderin. Uygulama belirli bir platform için tasarlandığından, platformlar arası uygulamalardan daha yüksek performans ve güvenilirliğe sahip olacaktır.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Yerel Mobil Uygulamalar, Geliştiriciler Arasında En Popüler Seçimdir

Bugün dünya çapında yaklaşık 24.5 milyon yazılım geliştiricisi var. Bu 24.5 milyonun kabaca %67'si mobil uygulamalar oluşturmak için yerel araçlar kullanıyor. Belirli bir mobil uygulama mağazasına bakıldığında, benzer bir eğilim var. Örneğin, Apple'ın App Store'u, 2.1 milyonu iPad'lere özgü olan 1 milyondan fazla iOS uygulaması içerir.

Ancak yerel uygulama geliştirme, geliştiriciler arasında neden en popüler mobil uygulama geliştirme sürecidir? Yeni başlayanlar için, yalnızca bir işletim sistemi için oluşturulmuş uygulamalar oluşturur. Uygulamaların söz konusu mobil platformun tüm kaynaklarını kullanmasını sağlayarak en iyi performansı sağlar. Ardından, bu mobil uygulamalar, kullanıcılar için büyük bir endişe kaynağı olan güvenilir veri koruması sunar. Son olarak, geliştirme sürecinde daha az hata var, bu da geliştiriciler için bir rahatlama!

Daha Fazla Geliştirici, Platformlar Arası Uygulamalar Üzerinden Yerel Uygulamaları Tercih Ediyor

Dünyada yaklaşık 25 milyon uygulama geliştiricisi var. Ve tüm bu geliştiricilerin kabaca yüzde 67'si mobil uygulamalar oluşturmak için yerel araçlar kullanıyor. İstatistiklere derinlemesine girmeye başlarsanız, yerel mobil uygulamalar lehine daha fazla veri var. Örneğin, Apple'ın App Store'u, 2.1 milyonu iPad'lere özgü olan 1 milyondan fazla iOS uygulaması içerir.

Peki bu mobil uygulama geliştirme yöntemi neden bu kadar çok seviliyor? Bunun için uygulama geliştirmenin temellerine bakmak gerekiyor. Ücretsiz yerel uygulama oluşturucular belirli mobil işletim sistemleri için mobil uygulamalar oluşturmaya izin verir. Bu, hibrit mobil uygulamalarda mümkün olmayan en iyi uygulama performansını sağlar. Hibrit uygulamalar, donanıma genellikle geliştirmeyi yavaşlatan ve sinir bozucu bir kullanıcı deneyimine yol açabilen bir köprü aracılığıyla erişir.

Ardından, veri gizliliği endişeleri var. Yerel uygulamalar, veri söz konusu olduğunda daha güvenli olma eğilimindedir. Bir geliştirici her platform için ayrı bir mobil uygulama oluşturduğundan bu geliştirme yöntemi yavaş olabilse de, geliştirme sırasında daha az hata olur. Geliştiriciler için daha iyi haberler var çünkü bu yavaş geliştirme yöntemi ve birkaç hata sorunu, Andromo gibi kodsuz bir platform kullanılıyorsa da çözülür.

Bunlar, yerel mobil uygulamaların ve Andromo'nun iyi bir seçim olmasının birkaç nedeniydi. Şimdi, yerel mobil uygulama teknolojisi kullanılarak oluşturulan birkaç önemli uygulamaya bakalım.

Önemli Yerel Uygulamalar

Tüm mobil uygulama mağazalarının büyük bir kısmı, yerel araçlar kullanılarak oluşturulmuş uygulamalarla doludur. İşte aralarından 3 büyük isim:

Nakit App

Java, Android mobil uygulama geliştirme için kullanılır. Ve Cash App, Java kullanılarak oluşturulan en iyi mobil uygulamalar listeleri arasındadır. Dilin cihazlar arasındaki esnekliği ve kullanıma hazır güvenlik özellikleri, platformun Java kullanmasının birkaç nedenidir. Daha önce Square Cash olarak bilinen bu, kullanıcıların birbirlerine hızlı ve kolay bir şekilde para transfer etmelerini sağlayan bir mobil ödeme hizmetidir.

Gevşeklik

Slack, tüm iletişimleri tek bir yere getirmek için tasarlanmış yararlı bir araçtır. Ve Swift, kullanıcıların daha iyi iletişim ve işbirliği kullanarak daha fazla iş yapabilmeleri için teknik yığınında ona güç veren dildir.

LinkedIn

LinkedIn ayrıca Swift kullanılarak oluşturulmuş bir mobil uygulamaya sahiptir. Platform, iş profesyonelleri için zahmetsizdir ve yerel mobil uygulama teknolojisi olmasaydı, operasyonlarını yürütmekte sorun yaşardı.

Yerel Uygulamalar Yan Gelir Kazanmanın Harika Bir Yolu

Yerel uygulamalar yıllardır var ve hala yüksek talep görüyor. Böylece geliştiriciler, sağlam ve güvenilir uygulamalar arayan işletmeler için bu mobil uygulamaları oluşturabilir. Alternatif olarak, kendi uygulamalarınızı çalıştırarak bir gelir akışı oluşturma seçeneği de vardır. Para kazanma için geliştiriciler, uygulama kullanıcılarına kapılı içerik satabilir veya reklam yerleştirebilir.

Yerel Uygulamalar İçin Andromo Özellikleri

Andromo'nun uygulama oluşturucusu çeşitli özellikler sunar. İşte bunlardan birkaçı:

İçerik Yaratma

Yerel görünüm ve his, yerel uygulamaların önemli bir parçasıdır. Fotoğraflar, e-Kitaplar ve ses dosyaları yükleyerek veya YouTube videoları oynatarak uygulamaları daha sezgisel ve çekici hale getirin.

Blog Oluşturma

Kullanıcıların kendi rahatlık alanlarında çevrimiçi şeyler okumasına izin verin. WordPress Feed'i kullanarak verileri çekin ve uygulamada gösterin.

Bize Ulaşın

Kullanıcılara Web Bağlantısı, Konum Bağlantısı veya Çağrı Bağlantısı kullanarak farklı kaynaklara gitmeleri için bir yol verin.

Yerel Reklamlar

İçeriğin biçimini ve anlamını en üst düzeyde yükselten ve geliştiriciye para kazandıran içerik parçaları arasına farklı türde reklamlar yerleştirin.

Eylem Bağlantısı

Bağlantı, konum, telefon, e-posta gibi hızlı erişim düğmeleri ekleyin.

Push Bildirimleri

Önemli bir şeyi kaçırmamaları için kullanıcıları bilgilendirin.

Yerel Bir Uygulama Oluşturun Andromo'yu Şimdi Kullanmak!

Native teknoloji, yıllardır en popüler mobil uygulama geliştirme yöntemi olmuştur. Yüksek performansı, güvenilirliği ve veri gizliliği avantajları nedeniyle geliştiriciler tarafından hala sevilmektedir.

Geliştiriciler, Andromo kullanarak herhangi bir kod yazmadan yerel uygulamalar oluşturabilir. bu sürükle ve bırak uygulaması oluşturucunun kullanımı o kadar kolaydır ki bir uygulama oluşturmak yalnızca birkaç dakika sürer.

Andromo'yu bugün deneyin ve yerel bir uygulama yapın!

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.