.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Andromo APK Maker: Çevrimiçi Android Uygulaması Oluşturun

Android Paket Kiti olarak da bilinen APK, Android işletim sistemi tarafından uygulamaları Google Playstore'a yüklemek ve dağıtmak için kullanılan dosya biçimidir. 

APK, kurulum talimatlarını içeren bir arşiv dosyasıdır. Ayrıca uygulama ile ilgili bilgileri cihazla paylaşır.

Meta verileri tutar ve birden fazla dosyayı tek bir dosyada birleştirerek onları taşınabilir hale getirir veya yerden tasarruf etmek için sıkıştırır.  

Bir ile APK yaratıcısı Andromo gibi, yapabilirsin uygulamanı yap kodlama olmadan ve kurulum ve maksimum işlevsellik için gerekli tüm unsurlara sahip olduğundan emin olun.  

Android Uygulama İstatistikleri

M Uygulamaları

Google play store'da

$ 0 B

2021'in ilk çeyreğinde uygulamalar tarafından oluşturulan gelir

Uygulamaların %'si

Play Market'te ücretsizdir

2021 yılının ilk çeyreğinde, Google oyun mağazası 3.4 milyondan fazla uygulamaya ev sahipliği yaptı lider uygulama mağazası yapıyor. 

Çoğu uygulama ücretsiz olsa da, geliştiriciler ve uygulama sahipleri, mobil uygulamaları indirmek için kullanıcılardan ücret alarak para kazanabilir. Ağustos 2021 itibariyle, Google Playstore'un %3.1'i kullanıcıların ödeme yapmasını gerektiriyordu indirmeden önce. Diğer %96 ücretsiz olarak sunuluyor ve uygulamaların çoğu reklam geliriyle para kazanıyor.

2021'in ilk çeyreğinde Google Play Store uygulamalarının üretildiği görüldü 36.7 milyar dolar ve Apple App Store 31.8 milyar dolar gelir elde etti

Dijital ortam büyümeye devam edecek ve gelecek vadeden geliştiricilerin çevrimiçi özel bir uygulama oluşturun ve fikirlerinden para kazanın.

Andromo Builder'ın Faydaları

Flutter Tabanlı Platform

Andromo, Flutter tabanlı bir Android APK yaratıcısı Bu, içerik oluşturucuların kodlama olmadan mobil uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Dakikalar içinde yerel arayüzler oluşturmak için tamamen özelleştirilebilir widget'lar sunar. Andromo'nun çarpıntı uygulaması üreticisi geliştiricilerin kodu görüntülemelerine ve yaptıkları değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görmelerine izin vererek maliyetli hataları ortadan kaldırır.

Kodlama Öğrenmeye Gerek Yok

Cep Dostu

Bir mobil uygulama oluşturmak için mühendislik ve tasarım yeteneği edinmek genellikle maliyetlidir. Ve çoğu uygulamanın geliştirilmesinin aylar aldığı göz önüne alındığında, işçilik maliyetleri cesaret kırıcı olabilir. 

Neyse ki, uygulamayı oluşturmak ve sürdürmek için geliştiricileri işe almanız veya araçlara yatırım yapmanız gerekmez. Andromo, herhangi bir kodlama gerektirmediği için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Uygun Fiyat

Gelişmiş Para Kazanma Özellikleri

Sonunda 2020, mobil uygulama geliri 111 milyar dolara ulaştı işaret. Uygulama geliştirme, hem geliştiriciler hem de işletme sahipleri için kazançlı bir girişimdir. 

Andromo, reklamcılık ve indirmeler yoluyla esnek para kazanma çözümleri sunar. Ayrıca geliştiriciler hizmetlerini satışa sunabilir ve işletmeler, kuruluşlar ve kurumlar için uygulamalar oluşturmak için kodlama yapmayan platformu kullanabilir.

Gelişmiş para kazanma özellikleri

Uygulama Analitiği

Bir uygulamanın yatırım getirisini (ROI) en üst düzeye çıkarmanın en iyi yolu analitiktir. Andromo'nun yerel uygulama oluşturucu kullanıcı davranışını analiz eden ve uygulama sahiplerinin pazarlama stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için anlamlı bilgiler ve ölçümlere dönüştüren Uygulama analitiği sunar.

Geliştiriciler, kullanıcıların pazarlama stratejilerine nasıl tepki verdiğini ve mobil uygulamaların hangi yönlerinin en çekici olduğunu görebilir.

Uygulama analitiği sağlar

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Andromo APK Maker ile Oluşturulan Uygulamalar

Andromo, uygulama içi satın almalar, sponsorlu içerik ve Ad Mob, Facebook veya MobUp gibi içerikle ilgili reklamlar gibi uygulamalardan para kazanmanın birçok yolunu sunar. 

Andromo's kullanılarak yapılan aşağıdaki mobil uygulamalara bir göz atın. uygulama yapımcısı APK.

Anime duvar kağıdı uygulaması sxreen

AIDS'i Yen – HIV'den korunmak için 50'den fazla ipucu

Bu tıbbi uygulama, aşılar, tedavi ve önleyici tedbirler gibi HIV/AIDS hakkında bilgi sağlar. Ayrıca güncellenmiş bir sözlük ve günlük sağlık ipuçları sağlar. 

Zengin içeriği sayesinde uygulama, Ad Mob, Facebook reklamı veya MobUp'tan reklam paylaşarak uygulama içi reklamcılık yoluyla para kazanıyor.

İkinci Andromo duvar kağıdı uygulaması ekranı

Radyo Manele Noi 2021

Bu uygulama 10,000'den fazla indirmeye sahiptir ve kullanıcılara 20 radyo istasyonuna erişim sağlar. Parti müziği, halk müziği, eski manele, aşk, keman müziği, çingene müziği gibi geniş ezgi seçenekleri sayesinde binlerce kullanıcıyı kendine çekmiştir.

Uygulama, kullanıcıların birden fazla radyo istasyonuna erişmesine ve reklam yoluyla para kazanmasına olanak tanır. 

Üçüncü Andromo duvar kağıdı uygulaması ekran görüntüsü

Murottal Muzammil Hasballah MP3 Çevrimdışı

Bu uygulama, kullanıcıların Kur'an-ı Kerim'in tamamını dinlemelerini sağlar. Birden fazla özelliğe, sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve çevrimdışı olarak kullanılabilen yüksek kaliteli ses içeriğine sahiptir. 

Uygulama, uygulama içi reklamlar aracılığıyla para kazanılır. Kullanıcılar ara sıra görüntülü reklamlar, platforma özel reklamlar ve/veya banner reklamlar görecektir.

Andromo'nun APK Oluşturucusu Nasıl Kullanılır

Platform, geliştiricilerin android uygulamaları yapmasına ve hatta öğrenmesine yardımcı olacak eğitim içeriği sunar. android tablet uygulamaları nasıl oluşturulur. Aşağıda, nasıl yapılacağına dair adım adım basit bir kılavuz bulunmaktadır. android APK yaratıcısı çalışır.

Kaydol Sayfa Ekran Görüntüsü

Kayıt ol

Geliştiriciler, Facebook veya Google hesaplarını kullanarak APK oluşturucuda oturum açabilir. Ancak bir hesap oluşturmadan önce geliştiricilerin hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını gözden geçirmeleri ve kabul etmeleri gerekecektir. İşlem basittir, kişisel bilgileri eklemek için yeni kayıtlar gerektirmez.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Andromo, birden çok uygulama şablonu sunarak uygulama oluşturmayı kolaylaştırdı. Geliştiriciler, düzenleme için oluşturucunun Kolay Başlangıç ​​bölümünden bir şablon seçebilir. Alternatif olarak, sıfırdan bir proje oluşturmayı seçebilirler. Eğitim şablonları, haber şablonları gibi birden çok şablon vardır. çocuklar için basit uygulama oluşturucu.

Andromo Kolay Başlangıç ​​Sayfası
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Bir şablon seçtikten sonra, onu güzel ve çekici hale getirme zamanı. Geliştiriciler, renk şemaları, düzenler ve yazı tiplerinden oluşan bir koleksiyon arasından seçim yapabilir. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için eylem düğmeleri, uzantılar ve etkinlikler eklemek için sürükle ve bırak özelliğini de kullanabilirler. İçerik oluşturucular, fotoğraf galerileri, RSS beslemeleri ve video oynatıcılar gibi özellikleri seçebilir.

İçerik Yükleniyor

Büyük miktarda içeriğe sahip geliştiricilerin, içerik yüklemek için uzun süreler harcamasına gerek yoktur. Andromo, geliştiricilerin içeriği tek bir tıklamayla toplu olarak yüklemesine olanak tanır. 

Bu özellik, farklı panolara birden fazla müzik parçası, duvar kağıdı resmi, belge ve resim eklemesi gereken geliştiriciler için yararlıdır.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para Kazanma

Andromo, gelişmiş içerikten para kazanma araçları sağlar. Geliştiricilerin Ad Mob, Facebook hedef ağı ve MobUp anahtarlarını açmaları ve ardından bir Geçiş Reklamı, banner veya yerel reklam seçmeleri gerekir. 

Geliştiriciler ayrıca geçiş reklamları arasındaki sıklığı seçebilir ve reklamı daha görünür hale getirmek için bir açılış ekranı ekleyebilir.

App Store'a Yükle

Mobil uygulama tamamlandıktan sonra Andromo's APK oluşturucu her şeyi ayarlanmış ve Google Play Store'a yüklenmeye hazır olarak geliştiriciye e-postayla gönderecektir.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Neden APK oluşturucuyu seçmelisiniz?

Bir APK dosyası, bir uygulama yapmak için gereken tüm kodları ve varlıkları içerir ve Google Play Store'dan uygulama yüklemeyi mümkün kılar.  Çoğu durumda, geliştiriciler sıfırdan uygulamalar oluşturarak APK kodlarının mülkiyetini onlara verir. Ancak Andromo gibi ücretsiz platformlar, APK kodlarıyla şablonlar sağlar. Ancak uygulamalar, benzer bir şablonu paylaşsalar bile farklı APK kodlarına sahip olacaktır. 

Peki neden bir APK kullanmalısınız? android için uygulama oluşturucu?

Yeni Özelliklere Sınırsız Erişim

Uygulama kullanıcıları, yeni özelliklerin keyfini herkesten önce çıkarmak için APK dosyalarını önceden indirebilir.

Kısıtlama yok

Kullanıcılar, belirli bölgelerde kısıtlanmış uygulamaları indirebilir ve kullanabilir.

En Son Güncellemelere Erişim

Uygulama kullanıcılarının güncellemeleri beklemesi gerekmez. APK dosyalarını indirdikten sonra, güncellemelere gerçek zamanlı olarak erişebilecekler.

Kolay kurulum

APK oluşturucular, Play Store'daki herhangi bir uygulamaya erişemeyen mobil kullanıcılar veya insanların uygulamayı doğrudan web sitelerinden indirmesini tercih eden geliştiriciler için yararlıdır.

Andromo'nun APK Oluşturucusunu Neden Kullanmalı?

Pazarlama Maliyetlerini Düşürmek

SMS gibi eski geleneksel pazarlama yöntemlerini unutun. Bir işletme için bir mobil uygulama oluşturmak, onun daha etkili kişiselleştirilmiş anında iletme bildirimleri göndermesine olanak tanır. Ayrıca, geliştiriciler şunları kullanabilir: apple uygulama oluşturucu iOS kullanıcılarını hedeflemek için.

Marka İmajını Güçlendirmek

İş uygulamaları, marka bilinirliğini artırabilir ve düzenli etkileşim yoluyla daha iyi müşteri ilişkileri geliştirebilir. Daha güçlü bir çevrimiçi varlık yaratmanın anahtarı, sürekli olarak müşterilerle etkileşim kurmak ve onlara ihtiyaç duydukları bilgi ve ürünleri sağlamaktır.

Müşteri Hizmetlerini İyileştirin

İşletmeler artık hareket halindeki müşterilere müşteri hizmeti sunabilir. Bir uygulama, müşterilerin sorgularını paylaşmasını kolaylaştırır ve işletmelerin incelemelerden ve derecelendirmelerden geri bildirim almasına olanak tanır.

Satışları Artırın

Çevrimiçi dünya tamamen kolaylık ile ilgilidir. Uygulamaları olan çoğu işletme, satış gelirinde bir artış ve daha fazla müşterinin çevrimiçi satın alma işlemi yaptığını bildirdi. Ek olarak, bir uygulama oluşturmak güvenli ve kolay işlemlere izin verir.

Müşteri Bağlılığını Artırın

Müşteriler, iyi bir deneyime sahiplerse bir uygulamayı birden çok kez kullanmak zorundadırlar. Ayrıca, sürekli push bildirimleri onları yeni ürünler ve satışlar konusunda uyaracaktır.

Andromo APK Maker'ın Özellikleri

Harika bir platform, geliştiricilere sayısız özellik ve aktiviteye erişim sağlar. Ayrıca etkileyici bir kullanıcı arayüzü ve güzel bir tasarım oluşturmayı mümkün kılar. 

Androm çevrimiçi APK yaratıcısı gibi özellikler sunar:

Çoklu Panolar

Çoklu gösterge tablosu özelliği ile geliştiriciler, farklı içerik ve etkinlik türleri için birden çok ekran oluşturabilir.

Video/Ses içeriği

Uygulama kullanıcıları, video ve ses içeriğine erişebilir ve ayrıca doğrudan uygulamadan youtube videolarını yayınlayabilir ve favori içeriklerinden çalma listeleri oluşturabilir.

Push bildirimleri

Kişiselleştirilmiş bildirimler, kullanıcıları etkileşimde tutmanın ve uygulamaya veya tercih edilen bir web sitesine trafik çekmenin harika bir yoludur.

Gelişmiş para kazanma

Para kazanma, uygulama oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Andromo, geliştiricilerin banner reklamlar, geçiş reklamları ve yerel reklamlar görüntüleyerek reklamlar aracılığıyla para kazanmalarına olanak tanır.

WebView

Geliştiriciler, web bağlantılarını ekleyerek web sayfalarını uygulamanın etkinlik düzeninin bir parçası olarak görüntüleyebilir. Bu, trafiği doğrudan ana web sitesine yönlendirecektir.

Harita

Coğrafi Konum, uygulama kullanıcılarının mevcut konumlarını paylaşmalarına ve yeni hedeflere giden yolları bulmalarına olanak tanır.

Bugün Bir Uygulama Oluşturun!

Andromo'nun APK oluşturucu sayesinde uygulama geliştirmeyi basit ve eğlenceli hale getirdi. telefon uygulaması şablonları. Bir başvuruyu doldurmak için birçok özellik ve aktivite vardır. Ayrıca, basit sürükle ve bırak özelliği, kodlama karmaşasını ortadan kaldırır.

Tüm uygulama fikirlerinizi hayata geçirin. Andromo'yu seçin ve bugün bir mobil uygulama tasarlayın!

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.