.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Kolay Başlangıç ​​Şablonlarını Kullanarak Uygulamalar Oluşturun

Andromo, acemi kullanıcılar için son derece özelleştirilebilir, önceden oluşturulmuş uygulama şablonları sağlar. Andromo şablon galerisi çok büyüktür ve manevi, eğitim, moda, haberler, küçük işletmeler, e-kitap ve daha pek çok uygulama türü için birden fazla şablon sağlar.

30'dan fazla önceden oluşturulmuş şablon arasından seçim yapmak için Kolay Başlangıç ​​sayfamıza gidin.

Kendi uygulamalarınızı sıfırdan geliştirmek için sayısız saat harcamanıza gerek yok.

İhtiyaçlarınıza en uygun şablonu alın, özelleştirin ve hazırsınız!

Andromo Uygulama Şablonlarını Kullanarak Dynamic App Market'e katılın​

Statista araştırmasına göre 2021 yılında App Store'da 2 milyona yakın, Google Play'de ise 3 milyona yakın uygulama bulunuyor. Hepsi 693'de 2021 milyar dolar değerinde bir sektör biriktiriyor. Bu gelişen sektörde fırsatlar sonsuz. 

Birçok kullanıcının milyon dolarlık bir uygulama fikri var ancak kodlama yeteneğinin olmaması nedeniyle çaresiz hissediyor. İşte o zaman Andromo nihai çözüm olarak ortaya çıkar. Andromo bir uygulama oluşturucuyu sürükleyip bırakın kodlayıcı olmayanlar için sezgisel bir arayüz ile. Dahası, platform kullanıcılara, kullanıcıların bir projeye hızlı ve verimli bir şekilde girmelerini sağlayan çok çeşitli uygulama şablonları sunar.

Andromo'nun telefon uygulaması şablonları o kadar çok yönlüdür ki birçok farklı uygulama türü için kullanılabilirler. Kullanıcılar şablonları bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabilir, ardından kişisel dokunuş ve yaratıcılık ekleyebilir. Nihai uygulama benzersiz olacak ve uygulamanın müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Kullanıcılar 30'dan fazla şablon arasından seçim yapabilir Kolay Başlangıç ​​bölümü.

En popüler seçeneklerden bazıları şunlardır:

Çerçeve 2

duvar kağıdı

Bu şablonla harika bir duvar kağıdı uygulaması oluşturun.

Andromo yakın zamanda Pixabay galerisini oluşturucuya dahil etti.

Kullanıcıların duvar kağıdı uygulamaları oluşturmak için kendi içeriklerini yüklemelerine bile gerek yok!

okul uygulamaları telefon

Okul Uygulamanız

Her okul kendi uygulamasını kullanabilir.

Bu şablon, kullanıcıların etkinlik duyurularını yayma, haberleri, e-Kitapları, kayıtlı dersleri paylaşma ve hatta okul yönetimi ile öğrenciler arasında bir iletişim aracı olma açısından güçlü bir araç olabilecek uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

telefon-mobil-uygulamalar

şaka sesleri

Telefonunuzda bir şaka sesleri koleksiyonu oluşturun. Böyle bir uygulamaya sahip olmak, arkadaşlarınız ve aileniz arasında sizi kötü şöhretli bir şakacı yapabilir.

Kullanıcılar, etraflarındakilerin ruh hallerini kesinlikle aydınlatacak önceden kaydedilmiş şakalarla kendi ses dosyalarını ekleyebilirler.

Uygulama Şablonlarımızı Öne Çıkaran Nedir?

Harika tasarım

Andromo, kullanıcılara önemli faydalar sağlayan kapsamlı tasarım olanaklarına sahiptir. Tüm şablonlar, çeşitli kategorilerde uygulanabilecek zarif, modern ve güzel görünümlerde özenle hazırlanmıştır. Kullanıcıların sahip oldukları fikirler ne olursa olsun, Andromo'nun bunun için bir şablonu vardır. Kategoriler bir e-kitaptan müziğe, yemek pişirmeye, duvar kağıdına, medya oynatıcıya ve daha pek çok şeye kadar uzanır.

Telefonun yanında Google ve iOS logoları

Ücretsiz deneme sürümü mevcut

Andromo, kullanıcıların tüm özellikleri daha önce test etmelerine ve deneyimlemelerine olanak tanır. abonelik satın alma. Kullanıcılar yalnızca deneme süresi sona erdikten sonra ödeme yapacaktır. Suyu test etmek isteyen yeni başlayanlar için, bir Hobi planı paradan tasarruf etmek için harika bir seçimdir. Bu planla kullanıcılar, oluşturucunun temel özellikleriyle oynayabilecek, arayüze ve WYSIWYG sistemine alışabilecek. Bu aynı zamanda Andromo'yu mükemmel bir seçenek haline getirir. ücretsiz çocuk uygulaması üreticisi. Hobbyist ve Pro planları, kullanıcıların 21 gün boyunca, şeylerin paraya değip değmediğini belirlemeye yetecek kadar uzun bir süre boyunca gelişmiş para kazanma kurulumunu kullanmalarına da olanak tanır.

Ücretsiz 3 Uygulama Oluşturun

Uygulama analizi

Andromo, uygulama yaratıcılarının kullanıcı davranışları hakkında doğru veriler toplamasına yardımcı olan gelişmiş uygulama içi analizler sağlar. Uygulama oluşturucular ne kadar fazla içgörüye sahip olursa, içerik oluşturucuların pazarlama kampanyalarını, elde tutma oranını ve yatırım getirisini optimize etme konusunda o kadar güçlü olması gerekir. Analitiği takip etmek, bir uygulamanın potansiyelini en üst düzeye çıkarmanın en iyi yollarından biridir.

Uygulama analitiği sağlar

Gelişmiş para kazanma özellikleri

100'de 2020 milyar dolarlık pazar büyüklüğü ile mobil uygulamalar, hem bireysel içerik oluşturucular hem de dünya çapındaki işletmeler için kazançlı bir sektör olarak görünüyor. Bir yenilik olarak Andromo, birçok kişiye bir uygulamayı çeşitli şekillerde kolayca tasarlama ve bunlardan para kazanma fırsatı verir. Bazı yaygın yöntemler, reklamlar, sponsorlu içerik ve uygulama satıcısı olmaktır. Uygulamalarla para kazanmak daha kolay olamazdı.

Gelişmiş para kazanma özellikleri

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Uygulama Şablonlarımızı Tanıyın!

Kolay Başlangıç ​​sayfamıza gidin ve şablonlarımızı kendiniz görün!

Hepsine 14 günlük ücretsiz deneme süremiz boyunca erişilebilir. İstemediğiniz sürece hiçbir şey için ödeme yapmanız gerekmeyecek!

telefon-mobil-uygulamalar-duvar kağıtları

Andromo Uygulama Şablonları ile Uygulama Nasıl Oluşturulur

Kaydol Sayfa Ekran Görüntüsü

Kayıt ol

Andromo esnek kayıt seçenekleri, kullanıcıların Google hesabı, Facebook hesabı veya e-posta yoluyla 3 şekilde hesap oluşturmasına olanak tanır. Yeni hesapla oturum açtıktan sonra kullanıcılar, uygulama tasarım sürecinin gerçekleştiği oluşturucu arayüzüne erişecekler.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Başımıza git Kolay Başlangıç ​​sayfası ve tasarımınıza uyan bir şablon seçin.

Görsel olarak çarpıcı mobil uygulama şablonları, ilk kez kullanan kullanıcıların çok az tasarım bilgisi ile muazzam miktarda zaman kazanmalarına yardımcı olabilir. Andromo'nun android uygulama şablonları, pratik bir düzen, çok yönlü temalar ve yüksek özelleştirme yeteneği ile özenle tasarlanmıştır.

Andromo Kolay Başlangıç ​​Sayfası
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Andromo kullanıcıları, özelleştirme seçeneklerini piyasadaki diğer tüm sürükle ve bırak uygulama oluşturucularından daha esnek ve daha güçlü bulacaktır. Andromo'nun uzman ekibi, kullanıcıların içeriği olabildiğince kişiselleştirmesine olanak tanıyan birinci sınıf özellikler ekledi.

içerik yükleniyor

Andromo, medya, resim, galeri, müzik, video, metin gibi çeşitli içerik türleriyle 30'dan fazla yerel öğeyi destekler. Kullanıcılar içeriği yükledikten sonra, Andromo aynı yüksek kaliteyi korur ve sonuçta son kullanıcılara en iyi kalitede uygulama içi deneyimi sunar.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Kullanıcıların para kazandıran herhangi bir model hakkında düşünmesine gerek yok çünkü Andromo bir cazibe gibi çalışan para kazanma seçeneklerinin bir listesini sunuyor. Örneğin, kullanıcılar yerel reklamlar, banner reklamlar veya geçiş reklamları gibi birkaç yaygın reklam arasından seçim yapabilir. Sponsorlu içerik ve uygulama satıcısı olmak gibi alternatif seçenekler de yeni başlayanlar için test etmek için iyi fikirlerdir.

 App Store'a Yükle

Andromo, uygulama tamamen oluşturulduktan sonra gerekli tüm bilgileri bir e-postayla içerik oluşturuculara gönderecek. Kullanıcılar uygulamayı hemen App Store ve Google Play'e yükleyebilir ve nasıl çalıştığını görebilir. Andromo bu adım için herhangi bir ekstra ücret talep etmez.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Andromo'nun iPhone Uygulama Şablonlarının yanı sıra Gelişmiş Özellikleri

Eklenti Desteği

Eklenti, uygulamanın işlevlerinden yararlanan gelişmiş bir alt üründür. Andromo, kullanıcının deneyimini geliştiren haritalar ve QR kodları gibi çok çeşitli eklenti destekleri sağlar.

Galeri

Fotoğraf galerisi, birçok uygulamada kullanılabilen ortak bir özelliktir. Yemek pişirme, moda, duvar kağıdı gibi uygulamalar, güzel içerik oluşturmak için fotoğraf galerilerini kullanabilen bazı örneklerdir. Andromo'da uygulama oluşturucu , kullanıcılar fotoğrafları toplu olarak yükleyebilir ve düzenleyebilir.

Audio Player

Ses çalar, zil sesi koleksiyonu veya meditasyon müziği gibi uygulamalar için uygulama içi içerikte çok önemli bir rol oynar. Andromo ile platformlar arası mobil geliştirme oluşturucu, kullanıcılar yüksek kaliteli ses dosyaları yükleyebilir ve ses çalma listeleri oluşturabilir.

YouTube Oynatıcı

Birçok film uygulaması, film fragmanlarını sunmanın bir yolu olarak YouTube oynatıcılarını kullanır. Andromo'da ios uygulama yaratıcısı , YouTube oynatıcı, kullanıcıların kolayca video akışı yapmasına yardımcı olan yerel bir öğedir.

RSS Feed

RSS Feed, kullanıcı etkileşimini artıran güçlü bir araçtır. Andromo'daki RSS Feed, bir web sitesi veya blogun en son haberlerini sağlayarak, kullanıcıların haberleri anında güncellemelerine yardımcı olur.

Andromo Uygulama Şablonlarını Kullanarak Hemen Bir Uygulama Oluşturun!

Andromo uygulaması ios uygulama şablonları, insanların kodsuz uygulamalar oluşturun güçlü özellikler ve güçlü özelleştirme yeteneği ile güzel uygulamalar tasarlamak için. andromo çarpıntı uygulaması yaratıcısı kişinin tasarım düşüncesini ve fikirlerini benzersiz, kullanıcı dostu uygulamalara dönüştürmesini sağlar. Hepsi bir arada platform, uygulamaları gerçek işletmelere dönüştürerek en iyi para kazanma seçeneklerinin bir listesini de sağlar. Andromo, arayan birçok insan için anahtar cevap olabilir. iPad uygulaması nasıl yapılır

Harika bir telefon uygulaması şablonuna sahip hepsi bir arada platform olan Andromo'yu bugün deneyin.

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.