.

Yeni yıl geliyor!

PHONES iş uygulamaları

Andromo ile Bir İş Uygulaması Oluşturun

Mobil teknolojinin hızlı gelişimi, müşterilerin işletmelerin ve hizmetlerin bağlantılı deneyimlere sahip olmasını beklemelerine neden oldu. Şirketler, müşteri hizmetlerini iyileştirmek, eski müşterileri elde tutmak ve yeni müşteriler edinmek için geleneksel satış ve iletişim kanallarının ötesine mobil uygulama gibi yeni kanallara genişlemelidir.

İşletme küçük olsa bile, işletme sahibi her zaman bir mobil uygulamaya yatırım yapmayı düşünmelidir. Niye ya? Çünkü Clevertap çalışmasına göre, Tüketicilerin 85% 'si mobil uygulamaları web sitelerine tercih edin.

Andromo, iOS ve Android için iş uygulamaları geliştirmeyi kolaylaştıran bir uygulama geliştirme platformudur. Platform sürükle ve bırak arayüzü, herkesin birkaç dakika içinde tamamen işlevsel iOS ve Android uygulamaları oluşturmasını sağlar.

Andromo ile Oluşturulabilecek Uygulama Türleri

Restoran uygulamaları

Telefondan sipariş vermenin ve rezervasyon yaptırmanın kolay bir yolu. Andromo restoran uygulama oluşturucu, uygulama kullanıcılarının menüleri, yakındaki restoranların konumlarını vb.

Dijital delikli kart uygulamaları

Mobil uygulama, müşterilerin sadakat puanlarını takip etmenin en kolay yolunu sunar. Kullanıcılar, uygulamaya iş satın alımlarını tarayabilir veya girebilir ve bunları özel üye teklifleri için kullanabilir.

rezervasyon uygulaması

Gezginler, gezi rezervasyonlarını daha hızlı yapmak, son dakika rezervasyon fırsatlarını kontrol etmek, telefonlarından gerçek zamanlı bilgi almak ve gezi deneyimlerini sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarıyla paylaşmak için mobil rezervasyon uygulamasını kullanabilir.

Etkinlik uygulamaları

Tüm etkinlik gündemlerini, farklı oturum videolarının biyografisini, toplantıları, randevuları tek bir yerde görün.

Gece kulübü uygulamaları

Öğrencilerin her zaman sınıfların programından haberdar olmalarını, kolejin grup projelerine erişmelerini sağlar.

Katalog uygulamaları

Farklı ürün türlerine göz atın ve bunlarla ilgili bilgileri alın.

Müze uygulamaları

Makaleleri veya videoları sergileyerek, bir resmin veya heykelin engellenmiş görüntüsü izleyiciler için netleşir.

İş Uygulamaları İstatistiği 2021: Rezervasyon

+
PUAN
3 170 +
Yorumları
Milyon +
Yükleme

İş Uygulamaları İçin Andromo Özellikleri

Web bağlantısı

Harici bir bağlantı, kullanıcıların bilgi almak veya bir ürün satın almak için harici bir web sitesini bulmasını ve bu web sitesinde gezinmesini kolaylaştırır.

Bize Ulaşın

Andromo, mobil uygulamalara iletişim bilgilerini ekleme seçeneği sunar. Bu, kullanıcıların belirli bağlantılar, konumlar, telefon numaraları ve e-postalar için düğmeler ekleyerek iş uygulamalarını değiştirmelerini sağlar.

Push Bildirimleri

Anında iletme bildirimleri, kullanıcıların özel indirimler veya satış öncesi bilet fırsatları hakkında zamana duyarlı bilgiler almasını sağlar.

QR Kod Oluşturucu

Andromo, içerik oluşturucuların bir düğmeye tıklayarak bir QR kodu oluşturmasına, iletişim bilgileri, URL'ler, harekete geçirici mesaj metni ve hatta resim eklemesine olanak tanır.

Ortam Dosyaları

Andromo, fotoğraf galerileri oluşturmayı kolaylaştırır. Sadece resimleri yükleyin, Andromo doğrudan uygulamaya bağlantılar içeren bir galeri oluşturacaktır.

Audio Player

Andromo, içerik oluşturucuların ses dosyaları yüklemesine olanak tanır. Kullanıcıların müziği yönetmek, çalmak ve keyfini çıkarmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip tek Android müzik çalardır.

WordPress Akışı

Andromo, içerik oluşturuculara eğlence, ünlüler, albüm çıkışları ve röportajlar hakkında güncellemeler sunan uygulama için benzersiz bir haber akışı oluşturma yeteneği verir.

Daha Esnek Para Kazanma İçin Andromo'nun Çözümünü Deneyin

Andromo, kullanıcılara herkesten daha hızlı uygulama oluşturma, para kazanma ve satma yetkisi veren tek platformdur. İçerik oluşturucular, Andromo'nun kapsamlı uygulama şablonları kitaplığıyla oluşturma ve oluşturma sürecini kolaylaştırarak fikirleri hızla hayata geçirebilir.
Andromo'nun para kazanma özellikleri en esnek olanlardan biridir. Kullanıcılar, her reklam gösteriminden yararlanmalarına olanak tanıyan bir strateji bulabilir. Kullanıcılar, ödüllü reklamları ve uygulama içi satın alımları içeren esnek seçeneklerle AdMob, Facebook ve Admob'u kullanarak para kazanma stratejilerini özelleştirebilir.

iş-mobil-uygulamalar

Andromo App Builder'ın Faydaları

Tasarruf

Tasarruf

Andromo'nun düşük maliyetli uygulama oluşturucu içerik oluşturucuların, pahalı programcılar kiralamak zorunda kalmadan kısa bir süre içinde iOS veya Android için uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. Andromo uygulama geliştirme daha az zaman alır ve daha az insan gerektirir, bu da daha az maliyet anlamına gelir. 

En Kaliteli Tasarımı Kolaylaştırır

Andromo, kullanıcılara en kaliteli tasarım şablonlarıyla uygulamalar tasarlama konusunda gönül rahatlığı sağlar. Bu şablonlar basit, ancak yüksek kaliteli mobil uygulamalar oluşturmak için güçlüdür. İçerik oluşturucular, uygulama mağazasına onay için göndermeden önce uygulamaları önizleyebilir.

Bir uygulamada önceden hazırlanmış özellikler
Uygulama analitiği sağlar

Uygulama Analitiği Sağlar

Andromo'nun analizleri, uygulama yaratıcılarının kullanıcılar arasında hangi popüler özelliklerin olduğunu ve uygulamanın nerede kullanıldığını görmelerine yardımcı olur. Bu bilgiler, pazarlama stratejilerini değiştirmeye ve tüketici ihtiyaçlarını yansıtan bir uygulama geliştirmeye yardımcı olur.

Uygun Fiyat

Andromo iş uygulaması oluşturucu, Hobbyist, Pro ve Ultra olmak üzere üç abonelik seçeneği sunar. Tüm seçeneklerin farklı özellikleri, yetenekleri ve fiyatları vardır. Geliştiriciler ister küçük işletme uygulaması, ister müşteriler için bir uygulama, isterse kişisel kullanım için bir uygulama oluştursun, Andromo, içerik oluşturucuların ihtiyaçlarını ve bütçelerini karşılayacak bir çözüm sunar.

Uygun Fiyat
iş-mobil-uygulamalar

Daha Esnek Para Kazanma İçin Andromo'nun Çözümünü Deneyin

Andromo, kullanıcılara herkesten daha hızlı uygulama oluşturma, para kazanma ve satma yetkisi veren tek platformdur. İçerik oluşturucular, Andromo'nun kapsamlı uygulama şablonları kitaplığıyla oluşturma ve oluşturma sürecini kolaylaştırarak fikirleri hızla hayata geçirebilir.
Andromo'nun para kazanma özellikleri en esnek olanlardan biridir. Kullanıcılar, her reklam gösteriminden yararlanmalarına olanak tanıyan bir strateji bulabilir. Kullanıcılar, ödüllü reklamları ve uygulama içi satın alımları içeren esnek seçeneklerle AdMob, Facebook ve Admob'u kullanarak para kazanma stratejilerini özelleştirebilir.

Andromo ile İşletmeniz İçin Bir Uygulama Nasıl Yapılır?

Andromo'da uygulama projesi nasıl başlatılır

Kayıt ol

Başlamak için üç abonelik seviyesinden birini seçin, kendinizle ilgili birkaç ayrıntı girin ve oluşturmaya başlayın. Kaydolduktan sonra, kullanıcı Kolay Başlangıç ​​bölümünde bir şablon seçebilir ve istenen özellikleri içerecek şekilde düzenleyebilir.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Andromo uygulamaları yapmak her zamankinden daha kolay. Yüzlerce önceden hazırlanmış şablon kullanın ve seçenekleri açıp kapatın. Şablonlar zaten tamamen tasarlanmıştır, bu nedenle içerik oluşturucuların hiç tasarım yapmasına gerek kalmaz. Şablonlar, geliştirme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Projeye özel ayrıntılarla doldurmaya başlamak için bunlardan birini seçin.

Andromo App oluşturucuda özellikler nasıl eklenir
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden etkinlikler, özellikler ve stiller ekleyerek uygulama panosunu özelleştirin ve gerektiğinde simgeleri yerleştirin. Temaları kullanarak veya yenilerini oluşturarak renkleri özelleştirin. Haritalar, anketler, reklam kampanyaları ve daha fazlasını ekleyerek yaratıcılığınızı sergileyin.

içerik yükleniyor

Andromo platformu, uygulama kullanıcılarının doğrudan buluta veri göndermesine ve medya dosyalarını hemen bir sunucuda saklamasına olanak tanır. Bu, uygulamanın her tür medya için sınırsız alana sahip olacağı anlamına gelir. Son kullanıcılar iş videoları, PPT sunumları vb. bile yükleyebilir.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Andromo'nun gelişmiş para kazanma sistemi, işletme sahiplerinin işletmeniz için bir uygulama oluşturmasını ve bunu anında pasif bir gelir akışına dönüştürmesini sağlar. İçerik oluşturucu ister banner reklamlar, ister tam ekran reklamlar, video reklamlar veya yerel reklamlar kullanmak istesin, Andromo platformunun içerik oluşturucular için bir çözümü vardır.

App Store'a Yükle

Geliştirici, bir iş mobil uygulaması oluşturduktan sonra dünyanın geri kalanına dağıtır. Uygulamayı Google Playstore ve Appstore gibi en popüler pazar yerlerine yükleyin ve çevrimiçi küresel dağıtımın avantajlarından yararlanın.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

1 milyon

İnsanlar Andromo kullanıyor
uygulamalar oluşturmak için

10 000

Üst için günlük kazanç
uygulamaları gerçekleştirmek

20 milyon

İnsanlar indirdi
Andromo tarafından oluşturulan uygulamalar

80 000

Başlatılan uygulamalar
Google Play Store'da

Neden Andromo ile Bir Uygulama Yapmalısınız?

Andromo kapsamlı bir çözüm sunar. Bununla birlikte, içerik oluşturucular tek bir kod satırı yazmadan iş uygulamaları tasarlayabilir. Andromo, içerik oluşturuculara uygulamayı tam olarak hayal ettikleri gibi yapma yeteneği verir.

Andromo'nun platformu, geliştiricilerin müşteriler için dakikalar içinde uygulamalar oluşturmasına olanak tanır! Sürükle ve bırak tabanlı işlevler ve kullanımı kolay iş uygulaması oluşturucu ile, bir mobil uygulama dakikalar içinde çalışır duruma gelebilir ve hem teknoloji konusunda bilgili olmayan kişiler hem de geliştiriciler için optimize edilebilir.

Kaçırmayın. Bir iş uygulaması oluşturun Andromo ile bugün!

MASAÜSTÜLER

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.