.

Yeni yıl geliyor!

Mediaplayer uygulamaları ekran görüntüleri

Medya Oynatıcı Uygulama Oluşturucu

2021'de video akışı endüstrisi aşırı bir boyuta ulaştı. $ 50.11 milyar. Grand View Research'ün tahminine göre sektörde yavaşlama belirtisi yok. Aslında, bu endüstri %21 bileşik yıllık büyüme oranıyla patlama yaşıyor. Bu sadece bir trend değil, aynı zamanda uygulama yaratıcıları ve tasarımcıları için büyük para getiren karlı bir iştir. Kullanıcının hobilerindeki ve deneyimlerindeki paradigma kayması, Google Play ve App Store'daki birçok yeni medya oynatıcı uygulamasının da nedenidir. 

Kodlama deneyimi olmayan kullanıcılar için Andromo nihai seçimdir. Hepsi bir arada platform, kullanıcıların güzel uygulamalar oluşturmasına ve çok kolay bir şekilde para kazanmasına olanak tanır.

Andromo Zengin Özellikli Oluşturucu ile Çok Sayıda Uygulama Türü Oluşturun

Andromo, birden çok türde medya oynatıcı uygulaması oluşturabilir. En popüler dört kategori, artan kârda en umut verici olacak.

video uygulaması

Video uygulaması, eğlendirmek için popüler bir yoldur. Andromovideo uygulama oluşturucu ile indirmeleri ve karları artırmak için daha fazla şans var.

Filmler uygulaması

Andromo movie app maker, kullanıcıların bir film uygulaması oluşturmak için binlerce film yüklemesine, Youtube fragmanları eklemesine ve anında iletme bildirimlerini etkinleştirmesine yardımcı olabilir.

Canlı yayın uygulaması

Canlı yayın yaygınlaştı. Bir ivestream uygulama üreticisi olarak Andromo'nun yardımıyla, kullanıcılar bir canlı akış uygulaması oluşturabilir ve bugün para kazanmaya başlayabilir!

Tüp uygulaması

Bir tüp uygulaması kullanıcısı yapmak, bir tüp uygulamasıyla etkileşim kurmak için farklı içeriğe ve güzel bir arayüze ihtiyaç duyar. Özellikler, en iyi tüp uygulaması oluşturucu ile elde edilebilir.

Uygulama İstatistikleri 2021: VLC Medya Oynatıcı

+
PUAN
1 625 +
Yorumları
Milyon +
Yükleme

Andromo'nun Medya Oynatıcı Uygulaması İçin Güçlü Özellikleri

Ses/Video desteği

Ses ve video desteği, herhangi bir medya uygulamasının olmazsa olmazıdır. Bunu anlayan Andromo, kullanıcıların ihtiyaçlarını desteklemek için mükemmel ses ve video özellikleri sağlar. Kullanıcılar bu medya türlerini uygulamaya yükleyebilir ve en iyi dosya kalitesini koruyabilir. Dahası, Andromo, kullanıcıların içeriği kişiselleştirmesine olanak tanıyarak benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

Akış kategorileri

Kullanıcılar, Andromo'da bulunan birçok akış kategorisi bulacaktır. Bu, nihai uygulama için bir sınır olmadığı, yalnızca fikirlerde sınır olduğu anlamına gelir.

Uygulamadan Para Kazanma

Para kazanma, başarılı bir uygulamanın çok önemli bir parçasıdır. Ancak, birçok kullanıcı bu kısmı karmaşık buluyor. Andromo ile mevcut çeşitli seçenekler sayesinde mobil uygulama oluşturucu, para kazanma her zamankinden daha erişilebilir hale geliyor. Bunlar yerel reklamlar, banner reklamlar ve geçiş reklamlarıdır. Kullanıcılar, uygun para kazanma türlerini seçebilir ve sezgisel oluşturucuyu kullanarak uygulama arayüzüne reklam ekleyebilir.

IOS/Android Desteği

Her ikisi de Andromo'da mevcut olduğundan, kullanıcıların bir sonraki uygulama için Android veya iOS arasında seçim yapması gerekmez. Platform oldukça esnektir ve kullanıcıların herhangi bir işletim sisteminde uygulama yapmalarına olanak tanır. Uygulamaları App Store ve Google Play'de yayınlayarak, kullanıcılar indirmeleri ve karları önemli ölçüde artıracaktır.

Sponsorlu içerik

Sponsorlu içerik, uygulama kârını en üst düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılar için akıllıca bir harekettir. Diğer markalarla ortaklık başlatın, diğer işletmelerin içeriğini tanıtın ve bundan kar elde edin. Andromo ile her türlü içerik son derece kişiselleştirilebilir ve sonuçta daha fazla müşteri çeker.

Bildirimleri itin

Anında iletme bildirimi, Andromo'da bulunan diğer bir özelliktir. Bu, mediaplayer uygulaması için etkileşimi artıran mükemmel bir pazarlama stratejisidir. Kullanıcılar, müşterilerin uygulamadan daha iyi keyif almalarını sağlamak için push bildirimleri ayarlayabilir ve kullanıcılara haberler, güncellemeler ve heyecan verici içerikler gönderebilir.

Andromo ile herkes multimedya uygulamaları oluşturarak para kazanabilir

Android multimedya uygulamaları ile para kazanmak artık hayal değil. Herkes Andromo medya uygulaması oluşturucusunu kullanarak herhangi bir kodlama deneyimi olmadan ilgi çekici, türünün tek örneği bir uygulama oluşturmaya başlayabilir. Andromo, uygulama içi medya içeriği oluşturmaya, videoları ve resimleri kişiselleştirmeye ve reklamlardan para kazanmaya kadar, kullanıcıların fikirleri gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olacak tüm özellikleri sunar. 

En iyi teknolojiyle desteklenen Andromo, kullanımı kolay, sezgisel, son derece özelleştirilebilir ve uygun maliyetlidir. 

Kodlayıcı olmayanlar için birinci sınıf uygulama oluşturucu Andromo'yu bugün deneyin.

üzerinde bir ses uygulaması bulunan telefon ekranı

Andromo ile Oluşturulan Medya Oynatıcı Uygulamaları

Murottal Muzammil Hasballah MP3 Çevrimdışı

Murottal Muzammil Hasballah MP3 çevrimdışı

Bu mobil uygulamanın arkasındaki fikir oldukça basittir: kullanıcılara internet bağlantısı olmadan çevrimdışı olarak Kuran-ı Kerim'i tam olarak sağlamak. Bu uygulama 100,000'den fazla kez indirildi. Uygulamanın çok sayıda olumlu yorumu var ve toplamda 4.9/5 puan topladı

Ücretsiz zil sesleri 2021

Ücretsiz zil sesleri 2021 şunu anlar: insanlar her zaman zil seslerini değiştirmeyi sever, bu nedenle mobil uygulama popüler şarkılar, müzikaller, alarm sesleri ve cep telefonları ve tabletler için ücretsiz bildirim seslerinden oluşan bir zil sesi koleksiyonu sunar. Şimdiye kadar, Ücretsiz zil sesleri 2021, Google Play'den 100,000'den fazla indirildi.

zil sesi telefon uygulamaları

Aluth Sindu Mp3 çalar

Aluth Sindu Mp3 Player, geçen yüzyıldan müzik listelerindeki en son hitlere kadar 5000'den fazla şarkı içeren devasa bir şarkı koleksiyonudur. Uygulama özellikleri, haftalık güncellemeler, anında iletme bildirimleri, otomatik oynatma seçenekleri, karışık çalma, çevrimdışı dinleme ile iyi yapılandırılmıştır. Bu uygulama şu anda Google Play'de 100,000'den fazla indirildi ve kullanıcılardan birçok olumlu yorum aldı. 

Andromo Builder'ın Muazzam Faydaları

Yanında Google Flutter logosu olan bir dizüstü bilgisayar

Flutter tabanlı oluşturucu

Flutter, bir mobil uygulamanın en iyi tasarımını ve özelliklerini sağlayan yeni Google ilerici teknolojisidir. Andromo Flutter tabanlı olduğundan, platform, kullanıcılar için UX, UI tasarımları ve güzel şablonlar oluşturma konusunda avantajlar elde etti.

Acemi bir kullanıcı için uygun kurucu

Çok az uygulamalı deneyime sahip ilk kez kullanan birçok kullanıcı, sistemin nasıl çalıştığını anlamakta zorluk çekebilir. Bu süreç aylarca sürebilir ve kullanıcılar için hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak Andromo ile bu artık bir sorun değil. Andromo, yeni başlayanların araçlara hızla alışmasına yardımcı olan birçok eğitim kaynağı sağlar. Ayrıca, sezgisel sürükle ve bırak oluşturucuyla, herkes bir saatten kısa sürede uygulama oluşturma konusunda ustalaşacaktır.

Bir uygulamada önceden hazırlanmış özellikler
Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Andromo gelişmiş olmasına rağmen uygulama oluşturucu, platform, deneyimi kullanıcılara uygun bir fiyata getiriyor. Kullanıcıların Hobbyist, Pro ve Ultra arasından seçebilecekleri 3 fiyatlandırma planı vardır. Piyasadaki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında, Andromo bütçe dostudur ve birçok kullanıcı için uygundur. Uygulama oluşturucular, sadece biraz harçlık ile türünün en iyisi Andromo özelliklerinin keyfini çıkararak hemen şimdi uygulamalar oluşturmaya başlayabilir.

Gelişmiş para kazanma fırsatları

Uygulamaları yalnızca eğlence için geliştiren az sayıda insan dışında, çoğu uygulama yaratıcısı kâr peşindedir. Andromo'daki gelişmiş para kazanma seçenekleri sayesinde kullanıcılar artık paraya kolayca ulaşabiliyor. Yerel reklamlar, geçiş reklamları ve banner reklamlar, Andromo'da hazır olarak oluşturulmuş özelliklerdir. Bunun dışında kullanıcılar, sponsorlu içerik veya Amazon'da satıcı olmak gibi uygulamalarla para kazanmanın birçok yolunu bulabilir.

Farklı para kazanma platformları logoları

Neden Bir Medya Oynatıcı Uygulaması Oluşturun

Büyük talep 

İnsanlar bir cep telefonu veya tablette eğlenmek için daha fazla yol aradığı için medya oynatıcı uygulamalarına büyük bir talep var. Pazar büyüklüğü büyük olduğu için diğer küçük nişlere kıyasla kolayca kar elde edilebilir.

Bir hobi olarak medya uygulaması yapan uygulamanın keyfini çıkarın

Birçok insan boş zamanlarında müzik, zil sesi, video veya film toplamayı sever. Bunun için bir uygulama yapmak, birçok kişi tarafından paylaşılabilecek ve sevilebilecek harika bir fikir.

Uygulama yapma becerilerini geliştirin

Uygulama yapma becerilerini geliştirmenin en iyi yolu bir uygulama yapmaktır. Yeni başlayanlar için bir medya oynatıcı uygulaması tasarlamak iyi bir seçimdir. Bu tür bir uygulama birkaç özellik gerektirir, ancak kodlayıcı olmayanlar için çok karmaşık değildir. Andromo ile herkes medya galerileri, metin, düzen, reklam tasarımları ve daha pek çok şey oluşturma alıştırması yapabilir.

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki
üzerinde bir ses uygulaması bulunan telefon ekranı

Andromo ile Bugün Kazanan Bir Medya Uygulaması Android Oluşturun

Andromo, medya oynatıcı uygulama fikirlerini gerçek, karlı uygulamalara dönüştürmeye yardımcı olan eksiksiz bir paket sunar. Hepsi bir arada platformlar, medya türleri desteği, çarpıcı kullanıma hazır şablonlar, yeni başlayanlar için net bir kullanıcı kılavuzu, çoklu gelişmiş para kazanma ayarları ve her şeyi uygun bir fiyata sunan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. 

Kodsuz en iyi medya uygulaması yaratıcısı Andromo ile bugün bir medya oynatıcı uygulaması oluşturun.

6 Adımda Andromo ile Multimedya Uygulamaları Nasıl Oluşturulur

Kaydol Andromo mobil uygulamalar oluştur

Kayıt ol

Andromo ile bir uygulama oluşturmanın ilk adımı kaydolmaktır. Platform, uygun şekilde kaydolmanın üç yolunu sunar: Google, Facebook veya e-posta yoluyla. Bu saniyeler içinde yapılabilir. Bundan sonra, kullanıcılara medya uygulamaları oluşturmak için sezgisel bir arayüz tanıtılacak.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Kullanıcılar galeriden kullanıma hazır bir şablonu kolayca alabilir ve uygulamayı bu şablona göre oluşturabilir. Andromo, birden çok kategori için çok çeşitli güzel şablonlar sunar. Kullanıcılar ister film uygulaması ister video uygulaması isterse Canlı yayın uygulaması istesin, Anromo'nun herkes için bir teması vardır. Tüm şablonlar birinci sınıf, modern tasarımlara sahiptir ve oldukça uygulanabilirdir.

Kolay Başlangıç, Templetes mobil uygulamalarını kullanmaya hazır
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Özelleştirme, Andromo'nun en hayati özelliklerinden biridir ve bu platformu diğerlerinden farklı kılar. Kullanıcılar medya, video, resim, metin, başlık, harita, iletişim, afiş reklamları gibi 30'dan fazla yerel uygulama öğesine erişecek. Kullanıcılar herhangi bir öğenin rengini, boyutunu ve hizalamasını değiştirerek uygulamayı benzersiz ve çarpıcı hale getirebilir.

içerik yükleniyor

Andromo, kullanıcıların bilgisayardan içerik yüklemesine izin verir. Örneğin, kullanıcılar uygulamaya bir fotoğraf veya video galerisi yüklemek isterse, bunu saniyeler içinde yapabilir.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Kullanıcılar, Andromo'da en popüler uygulama para kazanma seçeneklerini bulacak. Bunlar banner reklamlar, geçiş reklamları, yerel reklamlardır. Dahası, kullanıcılar Andromo'nun desteklediği tüm özelleştirme araçlarını kullanarak göz alıcı reklamlar tasarlayabilir. Para kazanma, bir uygulama kurulduktan hemen sonra başlar.

App Store'a Yükle

Son olarak, yeni oluşturulmuş uygulamayı dünyaya sunma zamanı. Tasarım tamamlandıktan sonra, kullanıcılar Andromo'dan gerekli tüm bilgileri içeren bir e-posta bildirimi alacaklardır. Ardından, kullanıcılar uygulamayı App Store veya Google Play'e yükleyebilir. Bu adım için ekstra bir ücret yoktur. Her şey açık.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

1 milyon

İnsanlar Andromo kullanıyor
uygulamalar oluşturmak için

10 000

Üst için günlük kazanç
uygulamaları gerçekleştirmek

20 milyon

İnsanlar indirdi
Andromo tarafından oluşturulan uygulamalar

80 000

Başlatılan uygulamalar
Google Play Store'da

Andromo ile Bugün Kazanan Bir Medya Uygulaması Android Oluşturun

Andromo, medya oynatıcı uygulama fikirlerini gerçek, karlı uygulamalara dönüştürmeye yardımcı olan eksiksiz bir paket sunar. Hepsi bir arada platformlar, medya türleri desteği, çarpıcı kullanıma hazır şablonlar, yeni başlayanlar için net bir kullanıcı kılavuzu, çoklu gelişmiş para kazanma ayarları ve her şeyi uygun bir fiyata sunan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. 

Kodsuz en iyi medya uygulaması yaratıcısı Andromo ile bugün bir medya oynatıcı uygulaması oluşturun.

şarkı uygulaması içeren masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.