.

Yeni yıl geliyor!

Mediaplayer uygulamaları ekran görüntüleri

Andromo Ses Uygulaması Oluşturucu

Yıllar geçtikçe Spotify ve Pandora gibi ses uygulamaları giderek daha popüler hale geldi. 

İnsanlar şarkı dinleyebildiği, çalma listeleri oluşturabildiği ve popüler ses içeriğini paylaşabildiği için uygulamalar daha fazla esneklik sunar. 

Andromo ile geliştiriciler, tek bir kod satırı yazmadan bir ses uygulaması oluşturabilir.

Ses uygulamaları, gelir elde etmenin ve müzik dünyasını hem dinleyicilere hem de sanatçılara açmanın harika bir yoludur.

Statista'ya göre, Google Play Store'daki en yüksek puan alan müzik ve ses uygulamaları, Temmuz 27.9'de yaklaşık 2021 milyon ABD doları gelir elde etti.

Kendi müzik uygulamanızı nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için bu makalenin geri kalanına göz atın.

Popüler Andromo Audio Uygulaması Oluşturucuları

Şarkı uygulaması

Bir şarkı uygulaması, çeşitli türlerden ve sanatçılardan şarkılar tutar.

MP3 çalar uygulaması

Bir MP3 uygulaması, kullanıcıların indirilen şarkıları çalmasına ve sanatçı adına, şarkı adına veya albüm adına göre müzik koleksiyonlarına göz atmasına olanak tanır.

Müzisyen uygulaması

Bir müzisyen uygulaması, dinleyicilerin bir müzisyenin şarkılarını ve albümlerini yayınlamasına veya indirmesine olanak tanır.

Radyo uygulaması

Bir radyo uygulaması, kullanıcıların radyo akışlarını dinlemelerine veya çevrimiçi radyo istasyonlarını ayarlamalarına olanak tanır.

ASMR Uygulaması

Bir ASMR uygulaması, dinleyicilerin stres, endişe ile başa çıkmasına ve uyku kalitesini iyileştirmesine yardımcı olan bir ses koleksiyonu içerir.

podcast uygulaması

Bir podcast uygulaması, çevrimiçi ses bölümlerinden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Bölümler genellikle cinayet gizemi, kişisel finans vb. gibi çeşitli konuları kapsar.

Andromo ile Oluşturulan Ses Uygulamaları

Andromo, uygulama yaratıcılarına android ve iOS mobil cihazlar için çarpıcı bir ses uygulaması oluşturma ve para kazanma yoluyla para kazanma fırsatı sunar. Andromo ile oluşturulmuş başarılı uygulamalardan bazıları şunlardır:

Murottal Muzammil Hasballah MP3 Çevrimdışı

Murottal Muzammil Hasballah

Andromo uygulama oluşturucu ile yapılan Murottal Muzammil Hasballah MP3 Çevrimdışı Uygulaması, AI-Kuran'ı dinlemeyi seven ancak her zaman İnternet bağlantısı olmayan Müslümanlar için mükemmel bir ses çalar uygulamasıdır. Uygulama 100,000'den fazla kez indirildi ve 5'den fazla kullanıcıdan ortalama 4,600 yıldız derecesini koruyor.

EXO Şarkı Sözleri (Çevrimdışı)

EXO Şarkı Sözleri (Çevrimdışı)

EXO Şarkı Sözleri (Çevrimdışı), Andromo tarafından EXO hayranları için yapılmış ve onların en sevdikleri EXO şarkılarına eşlik etmelerini sağlayan bir ses uygulamasıdır. EXO albümlerinin ve single'larının sözlerini ve Hangul'dan İngilizce'ye birçok çeviriyi içerir.
Mobil uygulamanın zarif tasarımı, kullanım kolaylığı ve çevrimdışı modu, onu çok popüler ve birçok kişi tarafından beğenilen bir hale getirdi. Şimdiye kadar, uygulama Google Play Store'dan 100,00'den fazla uygulama kullanıcısından 5'den fazla yükleme ve 6,418 yıldızlı derecelendirme aldı.

Radio Manele Noi 2021 mobil uygulamaları

Radyo Manele Noi 2021

Radio Manele Romania 2020, dinleyicilere kesintisiz müzik yayınlayan 20'den fazla popüler radyo istasyonundan oluşan bir koleksiyondur. Uygulama, Andromo uygulama oluşturucu kullanılarak oluşturuldu ve Google Play Store'dan 100,000'den fazla kez indirildi.
Uygulamanın arayüzü kullanıcı dostudur ve müzik çalar, fotoğraf galerisi, sohbet ve birçok radyo dinleyicisi tarafından kullanılmasını kolaylaştıran bildirimler gibi işlevler içerir.

Ses Uygulamaları İstatistiği 2021: Spotify

+
PUAN
24 251 +
Yorumları
milyar +
Yükleme

Özellikler olmalı

Seçilen uygulama özellikleri, dinleyicilerin daha fazla içerik keşfetmesine ve tüketmesine yardımcı olacaktır. Andromo ile geliştiriciler, müzik çaları oluşturmak için aşağıdaki özellikleri birleştirebilir.

Güzel düzen seçenekleri

İşlevsel bir gösterge panosu, parlak renk şeması ve simge ile kullanımı kolay bir düzen seçin. Kullanıcıları kaydırmaya teşvik etmek için çeşitli kategoriler altında bir atlıkarınca grubu kullanın.

Çevrimdışı ve Çevrimiçi Kullanım İçin Bir Ses Oynatıcı

Kullanıcıların veri kullanmadan müzik dinlemesine izin verin. Kullanıcıların açık havada bile şarkılara erişmesini sağlayan bir indirme seçeneği ekleyin.

Youtube Koleksiyonu

Kullanıcılar ayrıca youtube'dan şarkı sözü videoları izleyebilir ve sanatçılarla birlikte şarkı söyleyebilir. Geliştiriciler, yeni veya popüler müzik içeren bir youtube çalma listesi koleksiyonu da içerebilir.

Bildirimler

Dinleyiciler, müzik zevkine ve favori müzisyenlere göre yeni müziklerin anında bildirimlerini alabilirler. Ayrıca yeni müzik öneren bildirimler de alabilirler.

Galeri

Dinleyicileri büyülemek için farklı etkinliklerden ünlülerin güzel resimlerini veya memlerini ekleyin.

Müzik Kategorileri

Dinleyicilerin bölgelerine, popüler türlere, sanatçılara veya popüler albümlere göre farklı müzik kategorileri oluşturun.

RSS Haberleri veya Blogları

Geliştiriciler, eğlence haberleri, ünlü dedikoduları, röportajlar, albüm duyuruları ve çok daha fazlasını sağlayan bir RSS haber beslemesi veya blogu içerebilir.

radyo

Kullanıcılar ayrıca bir radyo programını dinleyebilir veya bir haber yayınını ayarlayabilir.

Eklentisiz bir müzik çalar

Dinleyiciler, herhangi bir reklam pop-up'ı olmadan kesintisiz bir müzik akışının keyfini çıkarabilir.

Bir Ses Uygulaması Oluşturucu Oluşturarak Para Kazanın

andromo mobil uygulama üreticisi içerik oluşturucuların uygulama içi reklam eklemeyi içeren bir ses uygulaması oluşturmasına olanak tanır. İçerik oluşturucular, genellikle uygulamanın arayüzünü kapsayan tam ekran geçiş reklamları olan reklamları uygulayarak para kazanabilir. Bu reklamlar, müziğin duraklatılması gibi ana uygulamanın akışındaki doğal geçiş noktalarında görüntülenir.
Para kazanmanın başka bir yolu, geliştiricilerin ek uygulama özelliklerini kilitleme veya sesin yalnızca ücretli kullanıcılar tarafından erişilebilir olması gibi bazı uygulama içi özellikler için ücret almasıdır.

cep telefonunda mediaplayer uygulaması

Andromo Ses Uygulaması Oluşturma için Neden İyi Bir Seçimdir?

Andromo bir iOS ve Android geliştirme platformu. Kullanımı kolay, kodlama gerektirmeyen özellikleri sayesinde profesyonel uygulama geliştiriciler tarafından tercih edilmektedir. 

Bu çok işlevli müzik uygulaması oluşturucu şunları sunar:

Kullanıma hazır şablonlar

Geliştiriciler, bir koleksiyondan en uygun şablonu seçebilir ve onu mükemmel bir şekilde düzenleyebilir.

Bir uygulamada önceden hazırlanmış özellikler

Hepsi bir arada Arayüz

Oluşturucuların web sayfaları ve uygulama oluşturucular arasında geçiş yapması gerekmez.

Yanında Google Flutter logosu olan bir dizüstü bilgisayar

Para Kazanma

Geliştiriciler, gelir elde etmek için banner'ları, geçiş reklamlarını, yerel reklamları ve AdMob ve Facebook Network Audience'ı kullanabilir.

Farklı para kazanma platformları logoları

iOS ve Android uygulama tasarımları

iOS ve Android telefonlara uyumlu müzik uygulamanızı oluşturun ve her iki platformda da yayınlayın.

iOS ve Android logoları

Google Play Paketleri desteği

Bunlar, bir uygulamanın boyutunu Google standartlarına uygun olarak küçülterek kullanıcı deneyimini geliştirir.​

Telefonun yanında Google ve iOS logoları

Neden Ses Uygulamaları Oluşturun?

Çevrimdışı Olasılık

Çevrimdışı indirme özellikleri sayesinde, kullanıcılar internete bağlı olmasalar bile müzik koleksiyonlarını ses akışı uygulamaları aracılığıyla dinleyebilirler. Bu, istedikleri parçaları seçebilecekleri ve nerede olurlarsa olsunlar kesintisiz olarak keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

İçerik Para Kazanma

Bazı uygulama geliştiricileri, içindeki içerikten para kazanarak para kazanmak için bir ses akışı uygulamaları oluşturur. Örneğin, bazı müziklere yalnızca ücretli uygulama kullanıcıları tarafından erişilebilecek şekilde sınırlayabilir veya geçiş reklamı, afişler veya yerel reklamlar gibi reklamları uygulamaya entegre edebilirler.

Benzersiz Oynatma Listesi Oluşturma

Mobil ses uygulaması, kullanıcıların kendi şarkılarına göre çalma listeleri oluşturmasını sağlar. Kullanıcının alanında bulunan müzik, büyük müzik platformlarının hiçbirinde mevcut olmasa bile, kullanıcılar ses uygulamasını kullandığında artık sorun olmayacak. Kullanıcılar, indirilen müziklerden çalma listeleri oluşturabilir veya çevrimiçi trend olan en son popüler hitlerden bir tane oluşturabilir.

Yeni Müzik Yayınlarının Bildirimleri

Sürüm bildirimi özelliği, kullanıcıların en sevdikleri sanatçılardan ve dünya çapındaki en iyi müzik listelerinden en son çıkan müzikler hakkında bilgi almalarını sağlar. Mobil uygulama heyecan verici ve kullanımı kolaydır ve kullanıcıları en son hit ve haberlerle güncel tutar.

Dinleyicilerin Andromo Uygulamanız hakkında seveceği şeyler

Andromo, geliştiricilere aşağıdaki gibi avantajlar sunar:

Eklentisiz Bir Deneyim

Add free müzik çalar, en iyi dinleme deneyimini yaratır. Can sıkıcı reklam kesintileri yok.

Çevrimdışı Ses Uygulaması

Çevrimdışı özellikler, dinleyicilerin veri kullanmadan ses parçalarına ve çalma listelerine erişmesine olanak tanır. 

Ücretsiz Bildirimler

Kullanıcılar yeni müzik bildirimleri ve ünlü haber makalelerine, sosyal medyaya ve diğer sitelere bağlantılar alacak.

Bonus İpuçları: Başvurunuzu Rakiplerinizden Ayırın

Geliştiriciler, aşağıdaki özelliklerden bazılarını ekleyerek bir çevrimiçi müzik uygulamasının öne çıkmasını sağlayabilir. 

  • Kolay kayıt. Dinleyicilerin e-posta veya sosyal medya tanıtıcılarını kullanarak kolayca hesap oluşturmasına izin verin. 
  • Dinleyicilerin şarkıları ve sanatçıları kolaylıkla bulabilmesi için hızlı arama özelliği.
  • Yeni müzik keşfetmelerine yardımcı olmak için dinleyicinin tercihlerine ve coğrafi konumuna göre kişiselleştirilmiş şarkı önerileri sağlayın.
  • Aboneliği teşvik etmek için düşük bir abonelik oranı sunun.
  • Kullanıcıların kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturmasına izin verin. 
  • Dinleyicileri yeni müzik konusunda uyarmak için düzenli push bildirimleri gönderin.

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki
cep telefonunda mediaplayer uygulaması

Andromo ile Ses Uygulaması Oluşturun

2021'de sosyal ses uygulamaları, Clubhouse popülerliğinin ardından 20 Milyon indirmeye (yazım sırasında) ulaşıyor.

Pastadan payınızı alma şansınızı kaçırmayın!

Bir Uygulamanın Nasıl Yapılacağına İlişkin Ayrıntılı Kılavuz

Bu adımları izleyerek Andromo platformunda Android veya IOS için bir eğitim uygulaması oluşturun

Kayıt ol

Airdrop formunu doldurun : Andromo web sitesi ve kaydolmak ve bir uygulama oluşturmaya başlamak için sağ üst köşedeki Uygulama oluştur düğmesine tıklayın.

 

Kaydol Andromo mobil uygulamalar oluştur

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Başlamak için Andromo'nun şablonlarından birini kullanın. Platformumuzla, herhangi bir ses uygulaması için bir şablon seçilebilir.

Kolay Başlangıç, Templetes mobil uygulamalarını kullanmaya hazır

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için şablonu özelleştirin. Bir tema seçin ve çeşitli renk paletlerinden bir renk şeması seçin. Geliştiriciler, uygulamayı görsel olarak çekici kılmak için farklı stiller, renkler ve düzenler deneyebilir. Doğru özellik ve düzen kombinasyonunu seçerek kullanıcı etkileşimini iyileştirebilirsiniz.

Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

içerik yükleniyor

Bu aşamada farklı içerikler eklenir: ses dosyalarından belgelere. Ana avantaj, toplu yükleme olasılığıdır.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir

Uygulamadan para kazanın

Mobil ses uygulamalarından, banner reklamlar, geçiş reklamları ve yerel reklamlarla para kazanılabilir.

Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

App Store'a Yükle

Ad, sürüm, simge, iletişim bilgileri gibi temel özellikleri kontrol edin. Ses akışı uygulamasını yayınlayın ve tüm büyük App Store'larda barındırın.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

1 milyon

İnsanlar Andromo kullanıyor
uygulamalar oluşturmak için

10 000

Üst için günlük kazanç
uygulamaları gerçekleştirmek

20 milyon

İnsanlar indirdi
Andromo tarafından oluşturulan uygulamalar

80 000

Başlatılan uygulamalar
Google Play Store'da

Andromo ile Bugün Bir Uygulama Oluşturun!

Andromo, kullanıcıların bir sonraki akışlı ses uygulamasını geliştirebilecekleri güçlü bir araç sağlar. Herkesin proje ihtiyaçlarına uygun hazır şablonlar veya özel tasarım öğeleri kullanarak uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcı, banner ve geçiş reklamları dahil olmak üzere reklamlarla veya diğer para kazanma seçenekleriyle uygulamasından para kazanabilir.

Tek bir kod satırı yazmadan radyo uygulaması geliştirme için Andromo'yu bugün deneyin!

Monitörlerdeki Ses Uygulamaları

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.